Penritho “Bryce Cartwright” perpjauna Pietų Sidnėjują į “NRL” laimėjimą

Bryce’as Cartwrightas padarė įtikinamą bylą, kad “NSW” paskambintų po “Penrith” šaudymo į 28-26 NRL pergalę Pietų Sidnėjuje penktadienio vakarą. Nors “Panthers” penkių aštuntųjų gynėjo metu buvo maištas, jis pertraukė pietų liniją į kapines, nustatydamas tris iš namų penkių bandymų priešais 13,080 “Pepper” stadione. “Phil Gould” auka su Paulu Gallenu yra asmeninė, sako Shane Flanagan Skaityti daugiau

Penrith nukreipė kamuolį 16-14, 20 minučių į antrą pusę, kol “Cartwright” užsitarnavo konkurse. Po to, kai jis ir Matt Moylan sukūrė naujokų pusbrolis Nathan Cleary, “Cartwright” sugalvojo lemiamą vaidmenį, kai jis pabėgo tiesia linija ir pakėlė vėlyvą kamuolį už Chrisą Grevsmuhlą, kuris būtų labai džiaugtis balais prieš savo buvusį klubą.

Anksčiau “Cartwright” perdavė Joshą Mansourą antrajai rungtynių pusiausvyrai per 31 minutę.Nors “Blues” treneris Laurie Daley susiduria su spaudimu pakilti “Origin III” pakeitimams, jis būtų klausęs, ar “Cartwright” buvo iki jo, kai jis pateikė keletą abejotinų gynybinių sprendimų, įskaitant blogą pranašumą, dėl kurio Greg Inglis pasivaikščiojo Pirmoje pusėje pirmauja pietūs.

Šis nuostolis didina spaudimą Rabbitohs, kurie laimėjo tik du kartus nuo šešių taškų. Be NSW pusjuonies Adomo Reynoldso, kurie praleido žaidimą dėl pečių sužalojimo, jie nesugebėjo kontroliuoti žaidimo.Dvi vėlai bando Sam Burgessas atlikti įdomų apdailą, bet “Panthers” buvo geresnė pusė daugumai varžybų.

Jie iššoko viduje viršutiniame aštuoniose taškuose su pergale ir, atrodo, puikiai pastatė su Cleary, 18 , vėl nugalėjęs veteraną Jamie Soward. “Panthers” gavo didelę pagreitį prieš žaidimą, kai “NSW” atstovaujantis vedėjas Mansour buvo pakartotinai pasirašytas dvejų metų sandoryje.