Pilsen hokeja spēlētāji spēlē atkārtotas izlases formu. Treneris domā, kas uz Mertl

“Tā ir atšķirīga konkurence, sākot no nulles,” viņš brīdināja intervijā kluba mājas treneris Ladislav Čihák. . “Spēle ir nevis par to, kurš ir pirmais un kurš ir astotais,” sacīja treneris 36letý Sākums

Tieši tāpēc viņš pauda gandarījumu, ka viņa komanda izdevās extraleague pēdējais mačs pirms pārtraukuma pārstāvi Jihlavas (6: 1) . “Psiholoģiski, tas palīdz, turklāt mums ir jāsaglabā sešu punktu pārsvaru augšpusē tabulas,” aprakstītā.

Spēle arī veikt peļņu par Prezidenta kausa uzvarētājiem galveno daļu trūkstošās indiešiem trim punktiem. Pēc pārtraukuma sāksies trešdien Brno Kometa, tad spēlē piektdien Liberec un ķermeņa beigsies svētdien mājās Zlin.

“Mums ir jābūt pacietīgiem. Mēs koncentrēsies uz sevi. Kad mēs varam uzvarēt ar Kometa, tas ir tikai labs. Un ja ne?Tātad jums ir ko teikt, un mēģināt uzvarēt nākamo duelī, “sacīja Čihák, kas arī domā, kurš stāv uz uzbrukuma Olimpiskā Mertl. Viņa parasti partneris sautējums ir tāpēc Phjončhana atgriezās priekšlaicīgi ar cietušās ceļa.Un sākotnējās prognozes ir apstiprinātas, tam vajadzētu būt neveiktai līdz sešām nedēļām. “Atveseļošanās un mēs nezinām, kad viņš atgriezīsies uz ledus,” sacīja treneris ievainoto atbalstu.

Acīmredzot, lai varētu iegūt iespēju par parocīgu Stach, kas savukārt ir pēc traumas atpakaļ montāžas un ka viņš varētu pārcelties uz elites uzbrukumu. “Viņam vajadzētu ilgt trīs atlikušās spēles,” sacīja Stachův atgriešanās treneris Čihák.

Un ko par citiem slimiem cilvēkiem?

aizsargs Kadlec spēlējis turnīra brīvā dabā Šveicē St. Moritz, kur indieši zaudēja Lugāno (0: 5) un uzvarēja Minhenē (7: 1).Pilns apmācības arī vairāk pieredzējuši aizsardzības Pulpán, bet Preisinger slims ar gripu. “Un atkal samazinājās no mācību procesa,” piebilda treneris bojājumus.

Šeit cieta daļa februāra sagatavošanās jau viņa spēlētāji aiz viņa, šodien mēs saņēmām off, un rīt viņš sagatavos beigās bāzes. </P >