Poděbrady redzēs sliežu ceļu, Čehijas ace ir Drahotová

Podebradija, tāpat kā citām rasēm gājējiem, “ietaupot šaujampulveri”: viens shot sākuma lielgabals būs pietiekami, ja vīriešu un sieviešu tikai trīs sacensības uzreiz:

ietvaros vietējā čempionāta vieglatlētikas atbalstītājiem var cerēt uz mūsdienu Čehijas Čehijas līderis Drahotová, medaļu Eiropas čempionātā, vai Junior MS un aizstāvēt čempions, vīrieši aizstāvēs zelta Gdula Luke, kurš jau ir nodrošinājusi nosaukumu piecdesmit ierobežojumu MS Pekinā un tagad centīsies čempionāta dubultosies.

Tajā pašā laikā, gājēji centīsies izvietošanu starptautiskajā spēli, kas atrodas blakus Čehijas komanda piedalījās trīs loceklis komanda trīspadsmit citās valstīs.Rezultāts ir divu labāko izvietojumu summa no katras komandas, nevis laiks.

Eiropas vieglatlētikas sanāksmē būs vēl bagātāka dalība – sagaidāma divu simtu konkurentu no 20 valstīm, tostarp gājējiem no Austrālijas, Gvatemalas, Brazīlijas vai Dienvidāfrikas.Tostā no Slovākijas netiks minēta arī šī gada pasaules galdu līderis 50 kilometru garumā.

Lielākā mājas zvaigzne Anežka Drahotiva meklē arī Poděbrady. “Tas nav domāts man, svarīgākais rase no sezonas, bet sakarā ar lielu atbalstu no skatītājiem patīk sacīkšu tur,” viņa novirzīt IVA Pitaka, kas redz topi gada Pasaules čempionātā Pekinā un Eiropas čempionāta 22 gadus. “Turklāt es vēlos turpināt riteņbraukšanu,” viņa piebilda.

Sestdienas rītā uz ceļa pie kolonādes virzīs veterāniem un jauniešiem (5 km), vai arī skolēnus un studentus vietējo skolu (1 km). Būtiska sanāksmes daļa tiks atklāta plkst. 12.45.Pēc vēl vairāk notiek kilometru vienā stundā gaida straujš sākums 10 km distancē ar 13.20 junioriem un desmit minūtes vēlāk ar saviem vienaudžiem. Galvenās sacensības sākas 14.45, tad, kad trase izdeva sieva, un 15.30, kad cilvēki sekos.

“gājēju sacensības Podebradija Čehijas pīlārā ir pastaigas,” teica priekšsēdētājs LAIKS Libor ērģelnieks. 1997. gadā tur notika Pasaules kausa kājām, un 2019 būs pilsēta kopā ar vieglatlētikas Federācijas konkursā par Eiropas kausa. “Čehijas savienība atbalstīs šos centienus,” apstiprināja Varhānika.

pilnīga statistika un cita informācija chodeckému diena “Poděbrady 2015” var atrast www.atletika.cz sadaļā Koncentrējieties uz.