„Premier League“ klubai, dirbantys siekiant padėti daugiau neįgaliųjų patekti į sportą

Išorės metu buvo kalbama apie korupcijos įtarimus, dėl kurių buvo sukurta šviežia rankų nukreipimo banga per žaidimo godumą ir groteskas.

Buvusio olimpinio stadiono stende Vis dar atsikvėpė klausimai, kuriuos sukėlė klubo perėjimas iš „Green Street“ į „Westfield“.Tačiau ant lauko veiklos liūdesys liudija vieną iš sveikintinų milijardų, kurie į „Premier League“ išleido iš gerbėjų, mokančių už televizijos prenumeratą, kopijavimo marškinius ir bilietus, spin-off.

Po debesų neturinčių dangų atstovai iš kai kurių negalios schemų, finansuojamų centralizuotai pagal naująją „Premier“ lygos iniciatyvą, užsiėmė įvairiais sportais, Michael Owen ir Owen Hargreaves buvo pasiruošę žaisti futbolo akis ir kai kuriuos iš jų įkvepiančius simbolius. klubai kalbėjo apie tai, ką jie daro savaitę, savaitę.

Jūs galite manyti, kad Premier lygos klubų į savo bendruomenės sistemas įtrauktos sumos yra tik kapitono stalo trupiniai.Arba galbūt perkate „Premier“ lygos vaizdą apie tai, kad pinigai, išleisti į „geras priežastis“, didėja, kai jų TV teisių bounty kyla ir visi laimėjo. Neabejotina, kad Mančesterio miesto neįgalumo pareigūnas Paulas Kelly, pradėjęs savanorišką darbą klubui, kai prarado darbą kaip mūrininkas ir dabar prižiūri programą, kuri per mėnesį pasiekia daugiau kaip 1000 neįgaliųjų, ir daugelis kitų atlieka įkvepiantį darbą.

Iš programos, kuri dabar pasiekia 44 specialiąsias mokyklas centrinėje ir didesnėje Mančesterio dalyje, atstovaujančiose pusėse, kurios yra bandymo didinti neįgaliųjų lygas šioje srityje dalis, Kelly yra įtikinamas advokatas Premier lygos klubų galia vėl susieti su bendruomenėmis, kuriose jie sėdi.

„Nuostabus ir vis dar yra daug būdų ir reiškia, kad jis gali augti.Aš turiu tiek daug idėjų, ir kartais grįžau ant mano švino. Jūs galite pamatyti, ką „Man City“ padarė programos ir personalo bei dalyvių labui “, – sakė Kelly, kuris praėjo nuo šešių vaikiškų sesijų sesijų prieš aštuonerius metus, kad pasinaudotų„ City’s-no-object Etihad “ Campus.

„Tai tik ketina statyti ir geriau. Mes vis dar kuriame ir dar vystome. Mes norime augti ir daryti kažką ypatingo su mūsų neįgaliųjų komanda, kaip mes darome su mūsų ponios komanda ir pirmąja komanda bei visa kita, ką darome.

Renginys Londono stadione buvo sukurtas siekiant pristatyti naujoji „BT Sport“ ir „Premier League“ partnerystė, užtikrinanti, kad kiekvienas klubas turėtų specialų neįgalumo pareigūną.Daugelis, pvz., „Manchester City“, jau turi, bet Kelly sakė, kad finansavimas leis jam daugiau ir labiau pasitikėti.

Kai „Premier“ lyga pristatė savo 8,8 mlrd. nugaros koją kritikuodama, kiek grynųjų pinigų būtų galima rasti vietiniam futbolui, bendruomenės programoms ir likusiam žaidimo etapui.

Stengėsi kritikuoti, ji pažadėjo bent 1 mlrd. „Premier“ lygos ribų, nors didžioji dauguma iš jų bus finansuojami parašiutu ir „solidarumo“ mokėjimais futbolo lygos klubams.

Richard Scudamore, žiūrėdamasis, taip pat dažnai sako „Premier League“ klubus dažnai negauna kreditų už bendruomenės darbą, kurį jie atlieka.Kiekvienas klubas turi keletą Paulo Kellys’o, kuris tęsiasi ir toliau naudojasi futbolo jėga ir unikalia geografine klubų padėtimi jų miestų širdyje, naudodamas jų vietos bendruomenes. Visuomet kyla klausimas, ar jie galėtų padaryti daugiau ir ar tie, kurie mažiau dirba, gali būti įtikinti nauda. „Yra tik du būdai, kaip padaryti daugiau. Jūs darote daugiau to paties arba bandote išplėsti trumpą ir išplėsti platformą “, – sakė Scudamore. , jų sveikatos programos „Premier League 4“ sporto programos.Jei grįžtate per pastaruosius 15 metų, klubų pajėgumai yra didžiuliai sluoksniai, kad galėtų atlikti tokį darbą. “

Vis dėlto, net jei jie pradėjo naują sistemą, ministras užėmė neįgalieji nurodė, kad tik septyni klubai turėjo prieinamą tualetą jų teritorijoje. „Tai paprastas dalykas, palyginti nebrangus, o kliūtis, kad kai kurie jūsų gerbėjai yra neįveikiami, kad būtų galima įveikti, kad stebėtų, kaip komanda žaidžia namo žaidimą“, – sakė Penny Mordaunt.

Klubai taip pat pateko į gaisras dėl nepakankamų prieinamų patalpų suteikimo, žadėdamas po didelio spaudimo iki kito sezono pradžios laikytis oficialių gairių. „Mūsų klubai stengiasi pasiekti šį aukštesnį standartą, jie daro didelę pažangą ir vyksta didžiulis darbas.Mūsų tikslas – iki šių metų rugpjūčio mėn. Gauti tokias gaires, jei ne per jas. Tai visiškai teisinga daryti “, – sakė Scudamore.

Martin Sinclair, vyresnysis„ Celtic Scott “brolis, 2012 m. Parolimpinėse žaidynėse grojo„ Team GB “smegenų paralyžiaus pusėje ir dabar dirba su„ Southampton “fondu, vietinės negalios lygos. Jis sako, kad neįmanoma pervertinti „Premier League“ klubų poveikio, primindamas, kaip sunku jam rasti kelią į žaidimą septynerių ar aštuonerių metų amžiaus.

„Kai aš vaikščiojo ne vienas žinojo, ką daryti, ką pasakyti.Tikimės, kad žmonės galės sulaikyti žmones nuo savo sofų ir į neįgaliųjų sportą bei žaisti futbolą “, – sakė jis. „Sautamptonas turi seminarus, kad suprastų, ko jiems reikia kaip treneriai, ir supažindinti su kitais neįgaliesiems, kad suprastų, kaip įtraukti žmones.“