PSV Eindhoven – NEC Nijmegen 3:1

Futbolininkai “PSV Eindhoven įvaldę šeštąjį Lygos rungtynės šiemet ir jo oponentas iš Nijmegen padaryta nugalėti 3: 1 Lentelėje ir penkiasdešimt du taškai nutempė konkurencingą Ajax, bet jis dohrávku sekmadienis. Vidaus pasirinkimas žaidžiamas su NEC apie pusę lygiosiomis 1: 1 skirtumas TREF tarpusavyje apie dešimt minučių po pertraukos ir apdrausti savo persvarą iki nustatyto laiko. Svečiai vis dar dvylikos iki dvidešimt penkių taškų į savo kredito.

Po atsargiai atidarymo dvidešimt minučių su PSV išsiveržė į priekį nuo baudos vietoje. Bikel į savo baudos aikštelę be reikalo suveikė Bergwijna gavo geltoną kortelę ir jo komanda taip pat teko susidurti su daug pavojų. Šansa įmušti baudos vietoje stovėjo Marco van Ginkel ir siūlomomis galimybėmis nepohrdl. SWIFT kulka reikiamu goalpost susiėmę neto, kojų delle nors užfiksuoti kryptį pasiekti kamuolį. Dešimt minučių vėliau, tačiau svečiai netikėtai išlygino.

Būtent tuo 30 minutę stumiama Ali Messaoud, kuris naudojamas idealų perdavimą Fomitschowa ir keturiolika metrų suklaidinti kamuolį pirmasis tiesiog žemiau viršutinės juostos Zoet buvo absoliučiai jokių šansų. Dar turi galėtų grįžti namo valdymo Guardado, kuris iš baudos parodė puikų kadrą ir jo mėginimas galiausiai atsidūrė vartus viršuje. Po pusių pokyčių “PSV” suspausti antra ir pelnė 55-ąją minutę dėka Bart Ramselaara.

Taip greitai veiksmais ir vėlesniais perdavimo Bergwijna naudojami skverbimosi varžovą baudos aikštelėje ir du kartus iš keturių metrų vežamos kamuolį į vartus. Toliau žinoma, jie grojo protingai ir vidaus priešininkai bando bet kokia kaina susidoroti, labai arti šio tikslo į 84-minutę Dumić. Toliau iš kairės atrėmė Už jo nugaros Zoet kamuolys, tikslas negalėjo būti pripažintas dėl ofsajdovému matomoje vietoje. Per ateinančius tris minutes tapti didvyriu Rayhi.

Maroko gimė dvidešimt du atsiuntė solidžią shot bandymas iš geros trisdešimt metrų ir tiesiai vadovauja į goalpost, bet Zoet sugebėjo nukreipti kamuolį puikiai kampinio. Galų gale NEC grojo didžiulis pavojus, o trečiojoje minučių rinkinys pasinaudojo puolėją Luuk de Jong. Dar prieš Meksikos gynėjas Moreno atsitrenkė į skersinį savo LOB, tada dvidešimt šeši PSV puolėjas pasinaudojo horizontalioje perdavimą iš Arias ir pirmoji iš vienuolikos metrų antrašte link kairiojo goalpost. “Dell” gauna kamuolį pasiektas, tačiau kelias į tikslą jis buvo užkirstas kelias.