“Ready for start-up”: “Final Four” siūlo aukšto lygio “NBA” perspektyvų klausymus

Daugumai žmonių NCAA turnyras yra dviejų su puse savaičių beveik nuo sienos iki sienos koledžo krepšinio pramogos su papildoma nauda, ​​kad per azartinių lošimų džiaugsmą būtų lengviau išnaudoti biuro gyvenimą. Tačiau “NBA” bendruomenėje “March Madness” atlieka šešias perspektyvių peržiūrų raundas, mažai dėmesio skiriant tinklams nugriauti – nebent žaidėjams iš serijos “NBA” “ilgis” ir “aukštyn”.

Turnyro metu liko tik keturios komandos, o 64 žiūrovai namuose jau seniai buvo išsiunčiami keletas geriausiųjų perspektyvų – kunigaikščio Brandono Ingramo ir Kentukio Jamal Murray – tuo tarpu LSU Ben Simmons net nepasinaudojo.Tačiau šiais savaitgaliais keletas žaidėjų ketina priimti teismą Houstone, kuris kitą sezoną dažnai ims teismą nemažai NBA miesto.

Oklahomos vyresnysis šaulių gvardijos narys Buddy Hieldas yra vienas iš jų. “Hield” gerokai pagerėjo, kai pasirodė Norman prieš keturis metus ir buvo beveik neišsenkamas visam sezonui ir visiškai sustabdytas NCAA turnyre iki šiol su 36 taškais prieš VCU antrojo turo ir 37 taškų pastangomis nusikalsti Oregon regione Semis.

“Hield” turi idealų NBA šaudymo apsaugos dydį 6 ft. 4 colyje ir Stefo Curry sėkmė padėjo sušvelninti kai kurias kolegijos žaidėjų kliūtis, kurios “nėra pakankamai gerai” palikti profesionalams po metų ar dviejų.”Suns” norėtų į jį patekti į “No3” vietą arba “Celtics”, kuri jau yra aukščiausio lygio Rytų konferencijos komanda ir laikanti “Nets” piketą, galėtų nusileisti paruoštą pagalbininką ir galimą ateities žvaigždę. Boston turi gana gerą istoriją su saldžiųjų šaudymo koledžų standout, kurių vardas baigiasi “y”.

Šiaurės Karolinos galia į priekį Brice Johnson yra kitas galimas loterijos pasirinkimas Final Four. Daugumoje projektų projekcijų jis turėjo eiti į pirmojo turo pabaigą, tačiau prieš tai jis paėmė savo žaidimą į kitą lygį turnyre, vidutiniškai 21 ir 10, kad septynerių metų septynerius metus vadovavo “Tar Heels”. Mažai tikėtina, kad jis tęsis superžvaigždė režimu NBA – vienas projektas tarnyba, NBADraft.net, projektuoja jį kaip “Taj Gibson” tipo, bet jis gali būti prisidedančiomis rotacinėmis žaidėjais su tam tikru padidėjimu. OopsTai yra “aukštyn” žodis.

“Johnson” priekinio krepšinio komandos draugas, antrasis studentas Justinas Jacksonas, turi aiškų NBA potencialą, tačiau gali mokytis dar vienus metus ar du mokykloje. Tas pats, su “Sirakjuso” pirmakursiu Tyler Lydon, 6 ft. 8 “, kuris gali sugebėti valdyti kamuolį, atsitraukti ir šaudyti tris.

Tai atneša mus į galutinį ketvirtį galutinį vaikiną, kuris gali turėti puikų NBA potencialą…Villanova pagrindinis treneris Jay Wright. “Wildcats” jau aštuonerius metus pasirodė dviem “Final Fours”, o ne maža mažos katalikų mokyklos pasiekimai. Wright sukūrė NBA talentą iš Hofstra į Villanova Speedy Claxton, Randy Foye ir Kyle Lowry. Jis laimėjo “Metų trenerį”. Jis tik 54. Ir šis žmogus turėtų smulkiai pritaikytų kostiumų, nematytų NBA šlaituose nuo pat Riley’s heyday.Nėra jokių požymių, Wright siekia šokinėti, bet nėra jokios priežasties, kai NBA komanda naujo trenerio rinkoje nepadarė jam didelių pasiūlymų. Galbūt po to, kai treniruojasi prieš Hieldį finaliniame ketvirtyje, Wright gali jį trenerio Phoenix’e. Savaitė.

Šiame Warriors sezono ir beveik kaip nepakartojamos “Spurs”, Thunder gali būti pasmerktos būti Istorijos išnaša. Jie yra 30 žaidimų per .500, bet kažkaip 14 su puse nuo Warriors ir 10 už Spurs. Tai bus nusivylimas, jei net padarys konferencijos finale.

Bet tada jūs pamatysite, kad Russellas Westbrookas žaidžia taip, o jūs suprantate, kad nesvarbu, kokia trumpa OKC rungtynių pertrauka bus šiais metais, verta žiūrėti visus galiausiai beviltiškus momentus.”Westbrook” yra “WestbrookHow”, ar “LeBron” šią savaitę turėjo “Cavaliers”?

“Cavaliers” sezono metu nerimavo dėl kitokios netolygios ir dramatiškos savaitės. Lengvas “Nuggets” ir “Bucks” laimi nugalėtojai seka nepasakoma nuostolių dėl baisių Nets, nepaisant to, kad “LeBron” surinko 30 taškų 13-toje-16-metis. Tada po dviejų naktų jie užpuls Knikkus už Triple-Double iš Jameso. Socialinės žiniasklaidos srityje “LeBron” paslaptingos tweets ir įrašai buvo pakelti pagal Kyrie Irving santykių problemas. Ir teisinių naujienų, JR Smith gavo kaltinimus už $ 2.5m žmogumi, kurį jis pateko į nugalėti ne Niujorko naktiniu klubu lapkričio mėnesį.

Visa tai ir toliau nuslėpė faktą, kad “Cavaliers” iš tikrųjų pirmauja Rytų konferencijoje ir yra atsargūs. Tai vis sunkėja.Nenuostabu, kad ESPN “LeBron” pasipriešino reporteris užmiega tiesioginėje televizijoje. “Power” reitingai

“Thunder” laimėjo 22, o “Durant” surinko 20 taškų, 8 kamuolius ir devynis kartus. Įspūdingas, Kevinas, bet net ir tris kartus dvigubai būtų buvę pakankamai, kad pasitrauktumėte išeiti viešai kaip šis.

Tikėkimės, kad čia yra penkių emocijų, o ne smurto veidas Meilė.

“Fun Fact” (-ai): 1996 m. Dainos tekstai parašyti Jay-Z. Ir juose yra Donaldo Trumpo nuoroda.

Jei jis gavo gimtadienio pyragą, žvakės tikriausiai išprovokavo savo komandą.

21. “Orlando Magic” (21) 22. Denveris Nuggetsas (22) 23. Niujorkas Niksas (23) 24. Sakramento karaliai (24) 25. New Orleans Pelicans (25) 26. Minesota Timberwolves (26) 27. Brooklyn Nets (27) 28. Phoenix Suns (28) 29. Los Andželo “Lakers” (29) 30. Philadelphia 76ers (30)