Rewa laimi daugiau nei Monrealyje, švaistiklio plovimo vartininkas: Aš įžaidėjas!

ledo plotai, kurie reiškia pasaulį. Štai NHL. Po arenos arenose garsiausių pasaulio ledo ritulio lygoje turi puikų talentą ir Slovakijos Martin Réway kuri Monrealis gegužės siūlomų dvipusio sutartį. Tačiau iki šiol, mesdamas akį iš tolo, buvęs puolėjas Sparta Praha ir Fribourg Šveicarija bando įsitvirtinti dėl talentingų žaidėjų “Canadiens” stovyklą. Ir daro jums negerai!

Tradicinis Habs plėtros stovykla buvo kviečiami kiekvienais metais 45 perspektyvių žaidėjų, tarp kurių yra taip pat Rewa metus. “Aš taip džiaugiuosi, aš galiu būti čia.Matau, kaip klubas veikia, “jis teigė interviu su klubo televizijos Rewa ir toliau.” Jie rūpinasi ne apie mus puikus vadovavimas turi tik vieną tikslą, kad mums geriau žaidėjus, tai tik nuo mūsų, kaip elgtis. “

dvidešimt vienas puolėjas pasirašė su Canadiens gegužės 18 trijų metų sutartį, garsiausių ledo ritulio klubas pasaulyje jis turėjo derybų teises iš kai ji pasirinko ketvirtąjį etapą 116-ojo vietoje 2013 projektą.

” jis gali virsti labai geros puolėjas. Tuo vasaros stovykla gauna erdvę ir bus iki jo, ar skatinti į pirmą komandą, “mėgaujasi pasirašius Monrealio generalinis direktorius Markas Bergevin.” Martinas turi didžiulį įžeidžiantis potencialą.Džiaugiamės galėdami prisijungti prie kitų talentingų žaidėjų mūsų komandoje “, sakė Bergevin, kuris, kaip energingas gynybos grojo NHL dvidešimt metų laikais.

Ir dabar tai rodymo čia. Réwayův laikas parodyti visiems, kad tai nėra probleminių lošėjų, bet puikus ledo ritulio žaidėjas.Modelis rungtynės sekmadienis jis išėjo, atskiras vengimas efektyviai baigėsi kilpa, kuri vartininkas nebuvo pakankamai atsakyti. “Man patinka žaisti su Puck, aš norėčiau pasakyti apie save, kad esu įžaidėjas, tai visada mano pirmasis pasirinkimas perdavimą,” komentavo REWA už HabsTV.

” renginys buvo giriamas už savo Lietuviškos sąskaitą Jérôme BÉRUBÉ, vyriausiasis Scout Kvebeko, Kanados jaunių QMJHL, kur Rewa TRA grįžta prie Spartos tarnavo dvejus metus.Dėl Gatineau olympiques surinktų 109 rungtynes ​​139 taškų. “Jo nuomone ritulio atrodo taip lengva,” BÉRUBÉ dėkingi.

“Aš manau, kad tinkamas laikas atėjo man grįžti čia. Tai naujas iššūkis man, aš pamatyti, jei aš sėkmingai “, sakė Rewa savininkas bronzos medaliu iš junior VN 2015