Riyad Mahrez perduoda Čempionų lygos testą ir parodo, kad jis priklauso elitui

„Mahrez“ atveju čempionų lygos trasa jaučiasi kaip smailus testas. Tai buvo pats savaime didžiausias jo karjeros žaidimas: susitikimas su kai kuriais tikrais klubo futbolo elito reguliariais žmonėmis, turinčiu spaudimą dėl tikimybės dabar, ir su kontinentu, kuriam tenka nustoti. Vasarą greičiausiai buvo lengviau pastebėti dienas, kai Mahrez nebuvo susijęs su perėjimu prie kai kurių Čempionų lygos uberio galios. Daroma prielaida, kad tai yra jo lygis, kurį Mahrezas dabar priklauso, kad jo paties išvykimo iš Leicesterio taškas grįš į savo gretas.

Porto namuose tai buvo gana geras bandymas proto linija, bauginantys priešininkai prieš Mahrezo stiliaus ir dovanų žaidėją. Portas yra ciklinė komanda, turinti tendenciją nusilenkti ir vėl sudeginti.Šiuo metu jie atsitraukia, bet jie vis dar yra sunkūs ir nedrąsūs oponentai. Prieš šį vakarą jis turėjo septynis šūvius į taikinį ir visus sezonus surengė vieną kovą. Tai beveik spalio mėn. Vis dėlto jis buvo linkęs didėti, o ne mažėti nuo praėjusių metų progos.

Tai nebuvo tikras bravura, nepraleidžiantis spektaklis nervingoje ir sugeriančioje naktyje, tačiau jis buvo pažymėtas akimirkomis žinomų amatų ir įgūdžių. Mahrezas prasidėjo kaip įprasta viduryje, dešinėje pusėje esančioje komandoje, kuri iš esmės yra tokia pati, kaip ir titulą laimėjusi, su viena ar dviem dalimis atnaujinta, kiti pataisė.

Jo pirmasis veiksmas buvo rasti save „Alex Telles“ ir „Oliver Torres“ komandų komanda išgėrė kamuolį.Priešingu atveju, jis atidarė tuos atidarymo minutes, sėdėdamas plačiai, savo didžiuliuose šviesiuose žaliuosiuose batus sėdėjo lojaliai. Kartais su Mahrezu pusė tikisi, kad žiūri žemyn ir pastebėsite, kad jis vienu metu žaidžia su Martini stiklu. Jau kurį laiką Leicesteras grojo per islamą Slimani. Naujasis žmogus yra viliojantis taikinys, bet jis nesugriebs ir nenusigąs ir nepadarys geriausio sparno menininko, kaip ir praėjusiais metais Shinji Okazaki. kamuolys ant kojų erdvėje, nugalėk du vyrus ir buvo užterštas. Jie sako, kad Mahrezas turi tik vieną triuką. Bet tada, kai visada veikia triukas, daugeliui gynėjų yra per daug.„Plus Mahrez“ triukas yra vienintelis, kurį tikrai reikia, visų triukų pagrindą, gebėjimą greičiau keisti kryptį, nei bet kuris kitas aikštėje, pusiausvyros ir pavasario bei lieso greito sukimo pluošto stebuklas. Jis naudojosi tuo, kad pasiektų pirmąjį tikslą – 25 minutės.

Pirma, buvo gražus gossamer touch, išgirdęs gražų kryžminį lauką iš Marc Albrighton su nugaros spąstais. Tada atėjo jinkas viduje. Net ir tuo metu, kai kamuoliukas nubėgo per jį, Porto dešiniojo pečių pečiai ėmė menkėti, pažįstami, kad jūs buvote Mahrezedas, o vienas iš galinių nugarų sąrašo šoko vieną kelią, o tada praėjo kitas.

< p> Kryžius puikiai tinka Slimani, tik pakankamai vietos, kad galėtumėte namo iš šešių kiemų dėžės.„Dragon Slayer“, kurio paskutinis veiksmas prieš pasirašydamas „Leicester“ buvo rezultatas prieš „Porto“ už „Sporting Lisbon“, pasieks antraštes, tačiau „Mahrez“ įgūdžiai ir vizija padarė tikslą.Son Heung-min užtikrina Tottenham Hotspur gyvybinį laimėjimą Maskvoje Skaityti daugiau

Po to Mahrezas turėjo vieną iš tų burtų, kur jis netikėtai nepavyko. Dažnai lengviems kūrybingiems žaidėjams sakoma, kad jie nesupakuojami. Tai būtų baisi idėja Mahrezui, kurio vienatvė jį išskiria, futbolininką, pagamintą iš geriausių aliuminio vamzdžių, galinčią manekeno ir silpnumo bei pavasarį, taip beveik neįmanoma stebėti.

per centrą, kuris jį beveik pasiekė Jamie Vardy kryžiaus pabaigoje. Jis laimėjo antraštę virš didelio, užsikimšusio Danilo, plaukdamas kaip koja, šurmuliuojanti aplink šviestuvą ir traukdamasis iš namų minios.Praėjus penkioms minutėms prieš pusę laiko jis paėmė kamuolį iš Danny Drinkwater ir pirmuosius ryšius su jo kairiosios kojos išorėmis, kurios paliko Alexą. antrojo pusmečio pradžioje buvo truputį nubėgta, duoklė savaime. Porto gerai nuspaudė ir galėjo išlyginti kitą naktį. Mahrezas palikdavo lauką prieš dvi minutes iki pabaigos, žmogus, turintis šį konkursą gana aiškiai savo paminkluose.