Rokasbumba spēlētāji gūst panākumus vēsturiskos panākumos, jo ME spēlē piekto vietu

Ja uzvaru Čehijas komandā sasniegt labāko rezultātu vēsturē.

Čehijas vienību panākta Varazdin pēc otra neparedzētas skalpa.

Pret bronzas medaļu no pagājušā gada pasaules čempionātā novest lielāko daļu spēles, gada pirmajā pusē uz sešiem mērķiem un kaklasaite bija priekšrocība jaunākās uzbrukumu. Stanislav Kašpárek bet skāra trīs sekundes pirms beigām bārā.

pārstāvju eiro Horvātijā pirmais grupā sensacionāli sakāva Dāniju, Ungāriju un pēc tam ceturksnī-final posmā otrdien apbērt Maķedoniju.

“Mēs esam ieguvuši visu, kas mums bija. Visbeidzot pieci, varbūt desmit centimetri, nolēma izdarīt.Bet tas joprojām ir iespējams, ka mēs spēlēt vēl vienu spēli, “viņš citēts federācijas vietni vienu no diviem Čehijas treneris Daniels Kubes.

” Beigās varbūt žēl, ka tas nav pietiekami, lai uzvarētu, bet es domāju, ka komanda bija piķis viss, “sacīja kapteinis Endrjū Zdráhala ar deviņiem vārtu labāko spēlētāju šajā spēlē.

atveidojums spēlē Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā posmā pirmo reizi kopš 2010. gada, kad tā atrodas astotais. Čehu virsotne ir sestā vieta 1996. gadā

Čehijas vārtiem sākumā viņš sāka uzvarēt varonis otrdienas apgrozījuma Maķedonijas burkāniem un pārstāvjiem sākās kā iepriekšējais mačs beidzās.Astotajā minūtē caur Bečvářová Tref vadīja nacionālo komandu 6: 3, un to pašu spēlētāju grozīti pēc desmit minūtes vēlāk 8: 4

Starp bāriem parāda neticami lietas Mrkva lai pēc otra un atvēršanas aktu likvidēt vienu izklāta iespēja ir savākusi nepieredzētas 13 intervences. 21 minūtes pēc Kašparčas brūces čehi uzvarēja piecus vārtus 12: 7. Līdz šim, bet ne uz tiesu Stehlík, kurš ieguva sarkano kartīti.

Portugāles tiesnesis Fonseca Santos bija Čehijas komandai par tiesnešu iepriekšējās spēlēs stingrākus un pirmo pusi no četriem nosūtīts vājināt, savukārt slovēņi ne vienu reizi Papildus pēdējās minūtes sākumam viņš ieguva taisnu sarkanu karti un Petrovski.

minūtes sāka uztraukties par uzbrukumu, viņi nebija vārtus pusi un slovēņiem vadu četriem mērķiem lejupielādēti ar starpību vienā shot. Uzreiz pēc pārtraukuma, tad bronzas medaļnieki no pagājušā gada pasaules čempionātā apmetās pie 24:12, un pēc 36 minūtēm pirmo reizi tiek nosūtīta uz priekšu Zarabec.

Pārstāvju bet atstāja simpātiju CIP, un nevēlējās, lai ieslēgtu virkni piecus mērķus 44. stāvoklī minūtes līdz 20:16. Bet Čehijas komanda atkal sāka uztraukties par aizskarošu un slovēņi izlīdzinātas četrus vārtus.

rezultāts tam izliets minūti un 55 minūtes pēc Zarabecově Tref pretinieku vadīja 25:23. Divas minūtes pirms beigām, bet Hrstka sasniedza 26:26. Pēc dramatiska apdare starp vārtu posts bija Galia, paņēma lielisku iejaukšanās, un čehi 22 sekundes galīgo uzbrukumu.Viņi bija labi savienoti, bet Kašparčas kaujas apstājās.