Ronoh tarną karaliumi. Olomouc siūlo antrąją dalį mūšio Kipsangem

Geoffrey Ronoh nebebus parašyta ant apranga SPACE žmogus (dirigentas), tačiau jo vardu. Tai buvo gražus sporto istorija, kad ratą nuo Olomouco sporto pasaulio. Prisiminti? Prieš

Po metų Wilson Kipsang pasaulio rekordą turėtojas ir Ronoh, beveik nežinoma sportininkų iš Kenijos ir jo mokymo grupės, jis padarė Olomouc laidų. Bet jis pasiekė finišo “tarnautojas” ties 1:00:17 metu, apie 8 sekundes prieš “karaliaus”, o jos pusė maratono debiutas ir tik jo antroji lenktynių ribų Kenijos laimėjo savo pirmą stambią pergalę! Po metų vėl kartu apgauti kovą birželio 20 Olomouc trasoje.

Ir jų forma šiemet tikrai žada įdomią sporto reginį.Kipsang Nors jis prarado pasaulio rekordą turėtojo pavadinimas maratone, kai praėjusį rugsėjį pranoko Dennis Kipruto Kimetto, kitas bėgikas iš savo mokymo grupės ir dalyvio Mattoni 1 / 2Marathon Olomouc 2014, bronzos medalio laimėtojas, Olimpinių žaidynių Londone 2012 parodė, kad ji vis dar puikus bėgikas su kuria oponentai tikėtis visų atstumais.

Tai įrodė balandžio pabaigoje Londono maratonas, kuris užėmė antrą iš 2:04:47 metu. Jis mano, kad reguliarus stiprumo mokymas padės jam ant kelio gerai atlikti už pusę atstumo.Jo pernai dalyvavimo Olomouc linksmesnių prisimena: “Žmonės ten patinka sportuoti ir veikia.”

stebuklinga vieną valandą ant jo pusė maratono atstumus įveikti penkis kartus jau. Jo sparčiausiai laikas 58:59 datas nuo 2009, Ras Al Khaimah.

Dalyvavimas Ronoha kito su Kipsangem žada greitus kartus ir gali įveikti dabartinį rekordą rasės, kuri vertė yra 1:00:17 ir yra Ronoha turėjimas.Per savaitę iki Prahoje, kur jis geresnis asmeninį maratono rekordą beveik penkių minučių metu 2:10:52 ir baigė penktoje vietoje maratono pradžios, Ronoh tikėjo, kad jo dabartinė mokymo atneš gerų rezultatų.

“Lyginant su praėjusiais metais, buvau mokymuose pagerėjo, aš paleisti greičiau laikus ir geriau kabinti ant ilgų trasų.”

Jo naujausi sužalojimų, kad trukdo už Prahos pusės maratono preparatas jau visiškai išgydyti. Dabar jis grįžo į visą mokymo ir pasiruošti artėjančiam dvikova su savo varžovą Kipsangem, kuris padarė elgtis daug pagarbos. “Tai yra mano mentorius, visada mokosi iš jo. Jis dažnai pataria ir perspėja dalykų, kurie galėtų kelti pavojų savo karjerą.Pavyzdžiui, po mano kietajame mokymo leido sau pakankamai laiko regeneruotis ir pailsėti. Kūnas jums pasakys, kai ji yra pasirengusi tolimesnei mokymo dozę. Girdžiu panašių daug rekomendacijų. “

Karjera Ronoha pakėlė po praėjusių metų didėjant Olomouc. Klagenfurtas jis atšventė dar vieną pergalę ir naujas asmeninis geriausias pusę maratono 59:45. Tai buvo tik iki rugsėjo grįžo į Čekijos Respublikos triumfavo dešimties kilometrų lenktynėse “Grand Prix” Prahoje.

Patraukli sporto pasiūlymų perspektyvos Olomouc, taip pat moterų starto sąraše. Čekijos Respublikos, pirmą kartą lankysis buvęs pasaulio rekordininkas į pusės maratono Marija Keitany.Nuo motinystės atostogų grįžo puikios formos, vasario viduryje Ras Al Khaimah lenktyniavo į pergalę labai stipri konkurencija iš 1:06:02 laiku.

Jos pasirodymas taip pat buvo ketvirtas greičiausias laikas visą laiką, jo buvęs pasaulio rekordas 2011 atsiliko tik apie 12 sekundžių. Forma taip pat buvo patvirtinta balandžio maratono Londone, kur jis finišavo antras. Jos spektakliai šiemet žada įrašyti išpuolis Olomouc Half Marathon, kuris pernai sukūrė dvigubą pasaulio čempionas Edna Kiplagat maratone.

Olomouc yra kažkas, kad nekantriai laukia.