Sarkanā zvaigzne. Kāda būs atdzimis Slavia futbols tagad?

Uz slavenā dūriena bija trīs zvaigznes. Sarkanais virs sirds ir tradicionāls. Neliela gaisma to paver, simbolizējot vēsturiskos sasniegumus. Par katriem 10 nosaukumiem tiek piešūta viena zvaigzne. Tikmēr Slāvija ieguva titulu septiņpadsmit reizes.

Liela sarkana zvaigzne Nr. 2 jāparādās krūtīs. Ķīnas īpašnieks to vēlējās, bet fani sacēlās. Ņemot vērā, kā Slāvija nodarīja kaitējumu komunistiskajam režīmam, reakcija bija loģiska.

Bet velna zvaigzne, šeit ir kaut kas cits. Līdz 2016. gadam jaunā Slavia iekļausies. Bagāts, pilnvarots un entuziasms.Jaroslav Tvrdik, pārstāvis Ķīnas uzņēmumiem drīzāk, saka: “Tas būtu kļūda nebūt ambiciozi.”

Bet kas būs Slavia dvēsele

dzims ķekars marauders kuri šogad pozlobí lielākie favorīti? ?

ne slavens klubs maksāt pārmērīgu ilūzijas grandiozitāte?

“Slavia ieguva profesionālu raksturu,” sacīja treneris Dusan Uhrin pirms šodienas pirmizrāde.

Slavia plāno pārvietosies vismaz ceturto vietu, pirmo reizi sešu gadu laikā kausi. No eiforija fanu var viegli nojaust, ka tā vēlētos uzbrukt tieši cik lielā mērā zaudē 12 punktus. “Get nosaukumu šajā sezonā, tas būtu brīnums. Iespējams, vēlaties uzzināt pēc dažiem mēnešiem sarunāties ķīniešu valodā, “teica Pīters Urbanec, Tipsport bukmeikeri.Es eksperti Slavii radí: “Bremžu! Nejautājiet visu! ”

Astoņiem jauniem spēlētājiem, tostarp bijušajam Sparta ace Hushbauer, būtu jāuzlabo uzlabojumi. Kadrs ir tik aizņemts, ka kapteinim un kardinālam Martin Latka nav vietas komplektā. Bet kas notiks, ja tas nedarbojas? Finansiālais uzplaukums negarantē panākumus laukumā.

Un Slavia ir vēl viena pieredze.

1991. gada augustā amerikāņu miljardieris Boriss Korbels divus gadus tērēja miljoniem, nav pieredzējis. Tops bija otrajā vietā. Korbel iegādājās īstas zvaigznes par rekordlielām summām.Unikāls Belgradas šāvējs Binics, Tatarucu krievu tetovējums, Banča spymaschra Nečas, Sparta izspieda Patriku Bergeru, un Spartas leģenda Václav Ježek izveidoja vadītāju.

Pirmais čehu futbola patrons Slavijā noslīdēja aptuveni 300 miljonus, un, ja viņš pagājušajā rudenī necirtu, viņš varētu ieteikt Ķīnas pārņēmējiem neizdarīt tādas pašas kļūdas. Zelta gads 1996 bija dzimis bez Korbera, lai gan viņš to pamatoja.

Pirms jaunās Slavia pirmās iebruka bumbu (šodien no 18.20 Brno), tā uzsāka finanšu spirāli. Aizkulisēs viņš saka, ka Slavia lauza Čehijas līgas biznesa politiku.

Pat spēlētājam, kurš noslēdz līgumu uz pusgadu un tāpēc tam jābūt pēc iespējas lētākam, viņš piedāvā vairāk nekā 5 miljonus, kas atceļ noteiktos noteikumus.Ja jūs tam pieskaitīsiet lielas algas, var viegli notikt, ka cilvēka skaudība drīz sāks darboties. Kā Korbel laikmetā, kad Slavia klubs vairāk kā bickering.

Protams, daudz kas ir atkarīgs no rezultātiem. Ja Slavia uzvaru, eiforija būs izvērsties. Tieši tāpēc klubs palika elites labs šāvējs Milāna Skoda, kurš ieguva pasakains piedāvājumu no Āzijas – 60 miljonu neto gadu un pusi!

Slāvija neatstāja viņu, jo gribēja būt spēcīga. Ar palīdzību Ķīnas pūķis par pieciem vai sešiem gadiem tiešām varētu uzkrāties uz labāko otrā mazā zvaigzne, kas simbolizē divdesmito titulu.

Bet ko tad, ja liels slāvu revolūcija netrāpa? Sākums