SBV Excelsior – FC Twente

Žaidėjai Excelsior negali nutraukti savo ilgą seriją be lygos pergalės, kad momentas yra dabar aštuoni žaidimai iš eilės. Dabar jie norėtų sugauti namuose prieš Twente konkurencingos, bet paprastas uždavinys yra jokiu būdu tikisi. Apsilankymas pasirinkimas yra todėl, kad stalas turi tvirtą aštuntąją vietą su trisdešimt taškų, ir šiuo metu kovoja Europos taurės. SBV yra penkioliktą poziciją su aštuoniolika taškų.

Šeimininkų komanda įmušė paskutinį tritaškį pelnas viduryje lapkričio 13 turo prieš Sparta Rotterdam po to 3: 2, nuo to laiko laimėjo tik penkis taškus. Paskutinis uhrál taškas ant žemės po stipraus rezultato Groningen 1: 1, tačiau buvo aiškiai prarado stadione Rody aukštos Kerkrade 0: 4 Problemos turi daugiausia gynybinės su surinkta keturiasdešimt varteliai yra antras blogiausias per visą Eredivisie už Zwolle.

Svečiai pastaruoju metu pakaitomis rodo off šešių ankstesnių žaidimų laimėjo devynių taškų po trijų pergalių ir tris pralaimėjimus rezultatus. Paskutinį kartą jie bandė kovoti su komandos lyderis lentelių iš Feyenoord ir dėl nepovedenému išvada galiausiai pralaimėjo 0: 2, bet užkopė Zwolle (2: 1), o Heraklis (1: 0). Ruduo kovoti tarpusavyje prikabinamas stebėtinai geriau SBV, kuris pirmame varžovą laimėjo 2: 1, ir kad jis tikrai turi ką nors mainais.

“Rungtynės prieš Feyenoord turime kuo greičiau pamiršti, neparodė we prastą našumą ir mes nieko gėdytis. Oponentas turi kokybiškai daug stipresnį būrį ir tai, kad mes jau seniai vyko lygiąsias, gali būti laikoma vidutinio sėkmę. Dabar mes laikomi favoritus prieš “Excelsior” ir mes ketiname patvirtinti šį vaidmenį, tačiau daugelis varžovų trokšta pergalės, ir tikrai neduos mums nieko nemokamai, “sakė treneris René lydeka Enschede.

Jis turi padaryti be sužeisti vartininkas Stevens dėl kelio traumos Seys prasideda ne net su Jensen ir kortelių patirs Celina. dabar Naminiai gyvūnai galės tikėtis svarbaus gynėja Jurgenas Mattheijem, kuris buvo rungtynių su Rodou išsiųstas dėl sutrukdyti iškloti balais galimybę. Priešingai, lieka nuošaly Brazilijos Arghus, kuris gydo sužeistą užpakalinių kojų raumenis dėl ligos neturėtų valdyba ar trisdešimt Drost ir Fredy neramus raumenų problemų. Dėl didelio skaičiaus geltonų kortelių patirs Hadouir.