SC Bastia – AS Saint-Étienne

Bastija priešpaskutinę bandymas pareikšti išgelbėjimą, nors gyvena Stade Armand Cesari sveikiname Saint-Etienne. Svečiai neteko keturių konkurencingas rungtynes ​​iš eilės Korsika ketina užkirsti kelią galimam pratęsti šios serijos.

Bastija šventė pergalę paskutinę gruodis 17, 2016 m, nes tada laukia trijų taškų importo veltui. Įdomu tai, kad penkių namų rungtynės, prarasti tik vieną, bet keturių krypčių kaklaraištis padėjo gelbėjimo misiją per daug. Bastija praranda nesestupové Nansi keturis taškus, tačiau tai nėra katastrofa, bet ne laimėjimai vargu mėšlą išmeta į saugesnius vandenis.

Korsikiečio taip pat pateikiami praėjusį savaitgalį namuose prieš Nantes vadovavo penkiolika minučių iki jau pabaigoje 2: 0, tačiau rezultatas nebuvo išsaugoti. Iki antrojo minučių nustatymo, palyginti su galutiniu 2: 2 Carlos Diego.

Aš negaliu net Saint-Etienne. Les Verts neteko keturių konkurencingas rungtynes ​​iš eilės, bet tai po visų tik statistika gali atrodyti paini. Du kartus jie neteko garsaus “Manchester United”. Eliminacija iš Europos lygos, tačiau turėjo neigiamos įtakos žaidėjų, nes du lyga konkursas su Montpellier ir Caen prarasta. Iš už Europos taurės prarasti iki ketvirtos Olympique Lyon net septynių taškų mūšio svečiai.

Saint-Etienne paskutinis tarpusavio dvikova dominuoja, bet tai nebuvo lengva. Les Verts laimėjo tik dėl bausmės transformuota Romain Hamouma 1: 0th Apskritai, tačiau jie turi daug geresnį tarpusavio pusiausvyrą.