Slāvai ir pieredzējis vārtsargs un vadītājs saka: Aizsardzība ir labāka nekā pagājušajā gadā

Slavia zaudēja Dominik Furch, kurš devās uz Omskas, pazuda un viņa aizstājējs, Adam Svoboda. Ar viņu klubs vienojās par pārmaiņām, taču viņš bija bez vārtsargiem. Tāpēc dumpis ir vērsta uz Hylák, kurš šādi spēlētāji pēdējos četrus gadus Košice, ar kuru katrs sasniedza finālu Slovākijas Extraliga un uzvarēja čempionātā divreiz. Turklāt viņš rotā 93% veiksmes likme iejaukšanās.

“Es jutos tā bija laiks pārmaiņām.Slavia ņemt to kā labo izaicinājums, un es ticu, ka mēs varēsim cīnīties procesu atpakaļ, “teica Hylák, skolnieks Pardubice, kurš bija arī Hradec Kralove, Brno, Olomouc un Chomutov.

dumpis pazudis no spēlētājiem vairāk srdcařství

dumpis, tomēr vēl ir daudz darba, jo visstabilākās spēlētāji pagājušajā gadā ir pazudusi no Slavia . “Es cienu, ka viņi vēlas spēlēt top-lidojums. No otras puses, man ir bijušas Boleslav Bros. Výborný vai Clement, kuriem nebija problēmu spēlē Premier League un cīnīties par atgriešanos.Te es domāju, tas bija srdcařství tik satraukti. ”

Tomēr viņš uzskata, ka klubs varētu iztikt ar mazāku budžetu un cīnīties, lai padarītu par procedūras rezultātiem. “Mums ir labāka aizsardzība nekā pagājušajā gadā,” saka vadītājs. “In Vítkovice mēs saņēmām Punčochář viņa karjerā turpināsies Kolarik, jo mums ir šajā komandā Krejci, daktis, rozēm un Jeník. Un kāds dot. ”

Ir ir Slavia komandas desmit spēlētāji no iepriekšējā gada. “Es domāju, ka mēs meklējam uzbrucējus piecpadsmit pieciem, tā ir problēma.Mēs esam parakstījuši Mick, Jirka un Tomas DOLEZAL, Cermak, Tomáš Jiránek no Boleslav, Andrés, Tomka, vecmāmiņas un talantīgo Furch, kurš spēlē valsts izlase astoņpadsmit. Mums ir trīs centri, ar vienu vienošanos vairāk vai mazāk. Zondes tirgus Eiropā, jo šie spēlētāji ir mūsu trūkums ”

Joprojām Jaroslav Bednar

Ungārijas János Vas varētu palikt, Bukač gribētu tikt galā ar veterānu Václav Pletka, jo viņš saprot, ka komandā ir vajadzīgi arī pieredzējuši spēlētāji. Nav izslēgts, ka viens no viņiem būs Jaroslav Bednář, ja tas notiks tikai no novembra vai decembra.Patiešām, stiprinot komandai sezonas laikā ir Bukačová stratēģiju.

“Mēs vēlamies, lai cīnītos, lai atgrieztos uz galveno līgu un Playoff nepieciešams pieredzējušiem spēlētājiem, kuri būs izglītot jaunos tāpat Jarda jagr Florida. Mēs ticam, ka mēs tos iegūsim sezonas laikā. Īpaši uzbrukumā, kas mums raizējās pagājušajā sezonā, kad mēs nesagatavojām mērķus. Jarda Bednar katram nepieciešami divi vai trīs spēlētāji, ar kuriem tas var mainīt spēli. ”

Tāpēc paziņojums par pastiprinājuma uz aizskarošu Bukač steigā. Komanda jau ir pabeidzis pirmās nedēļas vasaras treniņus jaunā trenera Pavel Hynek vadībā Milan Razý. Slavenības notiks 20. jūlijā.