Slavia maina direktoru. Trunda ir beigusies, to nomaina Draugu departamenta vadītājs

Kluba vadītājs šodien tika paziņots preses konferencē bijušajā Živnobankas ēkā galvenā akcionāra galvenajā mītnē. Šimáněm. Mēs esam sadalīti labi. Vienīgais iemesls viņa aiziešanai ir tas, ka CEFC pārņem galveno atbildību par klubu, tāpēc viņš izmanto savas tiesības uzstādīt savu vadītāju, ”sacīja Jaroslavs Tvrdīks, valdes priekšsēdētājs un vairākuma akcionārs. . Viņš ir persona, kas jau daudzus gadus ir strādājusi ar Slāviju.Viņa ir partneris, ar kuru es piekrītu idejai par to, kur klubam jādodas mūsu vadībā. Tolaik viņš strādāja galvenokārt ar gaidāmo maksātnespēju.

Pēc tam, kad klubs tika iegādāts CEFC Ķīnā pagājušā gada septembrī, viņš palika kā slāvu direktors un Simans, par kuru viņš tiek uzskatīts.

tomēr pavasara strīdu laikā radās domstarpības. Viņiem Shiman atkāpās no Direktoru padomes priekšsēdētāja aprīlī un pārdeva daļu savas CEFC daļas, kurai šobrīd pieder vairāk nekā divas trešdaļas akciju.Tas būs Martin Krob slāvu sirds.

“Es vēlos pateikties jums par uzticību, ko esmu saņēmis no CEFC un it īpaši no Tvrdik kunga. Darbs Slāvijā man ir liels gods, un es to ar nepacietību gaidu, ”sacīja Krobs. „Es priecājos, ka klubam ir vērienīgi mērķi, kaut arī es paliktu uz vietas. Es gribētu pārvietot Slāviju uz to, kur tā pieder, no visām kategorijām, no jauniešiem līdz būrim. Turklāt viņš ir Slavia Friends Fan Club priekšsēdētājs, Eden stadiona fanu veikala operators un Čehijas Republikas Mitsubishi Motors direktors. Vismaz es nedrošos.Tāpēc es esmu kā Mitsubishi direktors, ”viņš teica. “Attiecībā uz Draugu savienību mēs sekosim standarta ceļam. Būs pilnsapulce, lai izlemtu, ko darīt tālāk. Es domāju, ka es nonākšu amatā. ”

Izmaiņas notiks arī direktoru padomē un uzraudzības padomē, kuras sastāvā būs vairākuma īpašnieka vai CEFC pārstāvji.

Jaroslavs būs valdes priekšsēdētājs Tvrdík. Kopā ar viņu būs Tomáš Buzek, Tomáš Syrovátka, izpilddirektors Martin Krob, sporta direktors Josef Jinoch un treneris Dušan Uhrin. Jaunajai asamblejai ir oficiāli jāapstiprina kopsapulce.

“Mēs vēlamies, lai sporta vadība būtu atbildīgāka, tāpēc Jinoch un Urhin būs klāt.Papildus tiešai atbildībai, viņiem būs arī vairāk kompetenču, ”skaidroja Tvrdík.

Viņu pārstāv klubā CEFC, kam kopš pagājušā piektdiena pieder 81% akciju. Pārējām Šimáně akcijām ir iespēja, ka viņš var pieteikties no 1. oktobra.

“Jiří Šimáně paliks kluba goda prezidents. Viņš saglabās goda funkciju Slāvijas glābšanai. Viņš parādā viņam cieņu un cieņu, ”piebilda Tvrdík.