Spartai bija komēta pirmajos trešdaļos no sešiem mērķiem, papildinot 9: 3

Pat pēc 23 sekundēm bija par godu viesiem vārtsargu klupt lai folija prieku atvēršanas klubiem Buchtelemu kurš pārtrauktu iesaldēja Brno aizsardzību. Šī situācija it kā ievadīs izmisīgu sniegumu, kas Jihomoravané pirmajā periodā uzrādīts. Sparta ir vērts nežēlīgi sodīts.

ceturtajā minūtē, bet vēl Nemec pēc laba kombinācija pārbaudīts Guardian mājas vārtiem Lūkas, bet, no otras puses, nekavējoties Netík atpakaļ ritenis atlekšanai no aizmugures žoga pēc Buchteleho likvidēts pirms mērķa un Klimek viegli viņš atvēra vārtus. Vidū trešā Lukas viņš atšķirt sevi pret Koreis un tā jauda spēlēt iespējām.

Buchtele tad hit Faltra maskas, bet laime Brno vārtsargs drīz pa kreisi.Pēc Kocha vilcināšanās aiz sava mērķa, Sabolich pabeidza 2: 0.

81 sekundes vēlāk viņš izmantoja Sparty Hamilton pirmo skaitlisko priekšrocību, ko Klimeks atradis lieliski. 16. minūtē viņš nebija pabeidzis ar Formana norādīto priekšrocību un ar lielu triecienu tuvākam polimam, ko viņš aizbrauca no Faltera mērķa, nomainīja Čiliak. 18. minūtē Formans vērsās pie kapteiņa Hlinka, kurš spēja sasniegt mērķi un mājas fani pirmo reizi dziedāja “desmit, desmit”.Vēlme uzvarēt divciparu rezultāts vēl bija jāpaaugstina Dragoun.

Otrā akta sākumā viņš atlika virs Netikas virsotnes, pēc tam apzināti pārcēla Štindl un Sabolic mērķi pievienot septīto Sparta mērķi. Tas bija it kā pretinieks būtu mazliet paraut un ņēma ievērojamu gāzi.

Tā vietā spēlētāji spēlēja hokejus kādā izstādes garā. Samazinot to, Dočekal izmantoja, 35 minūšu laikā, Kováčik kliedza zilo joslu ar augšējo nūju. Vēl viens neliels prieks viesiem galu galā tika nodrošināts Spirko spēļu spēlē.

Trešā daļa bija netālu no soma trikotāžas, bet Ciliak uzstāja šauteni pie loka. Lai gan Comet bija ledus, ar skaidru 7: 2 rezultātu, tas bija tikai pienākums.Tomēr iepriekšējo neizmantoto iespēju noskaņojumu veica Buchtel, un viesi vācu valodā tika izlaboti. Rezultāts tika pabeigts Forman secinājumos.