Spēlē bez izredžu viņi abi svinēja. Olomouca nosaukums, Varnsdorfas attīstība

mums pietiek Point, viņi teica unisonā, pirms mēģināt cīnīties Olomouc spēlētājiem un mājas Varnsdorfa. Un tieši skāra otrā līga beidzās pēc goalless neizšķirti ar gandarījumu visiem punktiem kopīgas. Varnsdorf svinēja vēsturisku veicināšanu, lai Premjerlīgā, uzvarot Sigma visā Nacionālās Futbola līgas.

“Mēs esam Varnsdorfa spēlēt Zlin,” pārliecināti treneris Leo Kalvoda pirms divām nedēļām, tikai pēc uzvaras pār kurpnieki. Uzvari ziemeļu Bohemia Sigma varētu palīdzēt tuvumā pretinieku. Zlin iespēja bet priekšpēdējā aplī jau bija plaknē teorijā. Tomēr plāno, lai palīdzētu, atstājot tikai galvenais treneris Olomouc.

notika Spēle nevis spēlēt šahu nekā futbolu. “Tas galvenokārt spēlēja starp sešpadsmit. Tas bija piesardzīgs spēle bez lielām iespējām. Bet labi.Neviens vēlējās kļūdīties, bet tas ir maksas, “Kalvoda novērtēti.

Uzmanību saista ar autobusu un sigmáky, lai gan viņš bija avanss uz top līgas pārliecināts. “Puiši spēlēja daudz – saglabāt savu pirmo vietu. Viņiem ir prēmija par to, un daži no tiem ir no arodbiedrības, lai uzvarētu otrajā līgā. Zizkov rajonā iet kausu tā uz visiem spēlēt uz pilnu gadu pelnījuši, “sacīja Kalvoda.

” Es vēlos, lai mēs būtu pievilkt kādu darbību, mēs varētu paņemt uzvaru. Mēs, protams, gāja uz to, bet beigās tā sasniedza neizšķirti, “viņš redzēja kapteinis Sigma Jan Rajnoch.

Palīdzība Zlin un vairs nebija aktuāli, atbalstīja stratēģiju, lai iegūtu punktu, un pirmo vietu. “Mēs vēlējāmies, bet zaudēja Zlín Tabor un šodien arī saistīts (ar Vlašima – Ed.sarkanā krāsā), tāpēc patiesībā gāja nepareizi, “teica Kalvoda. Stadionek ciems Varnsdorfa piepildīta ar 2,502 skatītājiem, starp viņiem bija pirmais cilvēks, kas Čehijas futbolu un vietējā dzimtā Miroslav jēlāda. Viņam patika dzeltenās prieka prieka šķīstošās tribīnes.

“Tas ir brīnums. Es nekad iedomāties, ka es varētu skatīties spēli, kurā Varnsdorfa iepriekš pie līgas, “iedvesmoja priekšsēdētājs FARC.

Paldies saites uz dzimto zemi piedāvāto Varnsdorfa, tas var ar atbrīvojumu spēlēt pirmajā divīzijā “Viņa” Jablons. Tomēr viena gada stadionā Varnsdorfā jāuzbūvē pirmās līgas stadions. Tāpēc viņš negribēja paredzēt, vai viņš patiesi pierakstīsies Varnsdorfas pirmajā līgā.

“Stadions ir pilsēta, tās pašreizējā stāvoklī uz to ir izslēgta 1. līgas spēle.Znojmo rekonstrukcijas laikā es pieredzēju, tas bija ļoti sarežģīti. Ir jāpieņem iemesls rokā un jāsaka, vai tam ir loģika, “uzsvēra Pelta.