Sportingbet: no medību picas līdz čehu sirdim un plaušām

Iespējams, tas bija Čehijas pirmais gada festivāls “Euro 2016”. Kūts ar bērniem ir apvienotas ar kickabout pie parka Antonin Panenka, autors slavenā soda un Vladimirs Darida. Jaunākais no abiem spēlētājiem veido mērķi ar diviem iepirkumu maisiņiem un Eiropas čempions no 1976. gada uzvarē vienu no bērniem ar savu preču zīmju mikroshēmu.

“Tas nav mans lieta,” saka Darida par viņa televīzijas lomu ar kautrību, kas izceļ savu Čehijas futbola apkarošanas pretinieku. “Man patīk futbols.Tas bija jautri, bet ne kaut ko, ko es gribētu darīt katru dienu. “Neredzamies, ka pussargu nozīme nacionālajai Sportingbet komandai ir nepārtraukti palielinājusies, bet jūs centīsities atrast savu komandu par eiro.

Kad jūs ieraudzīsit viņu uz ielas, jūs neuzskatīsit, ka viņš ir profesionāls futbolists; viņa mazais rāmis un izteiksmīga matu griešana labāk atbilstu studentam. Kad Darida spēlējās SC Freiburgā un brauca ar motorolleru treniņam, viņš lieliski uzbūvēja Sportingbet saulainās universitātes pilsētu Baden-Württembergā. Tagad, kad viņš spēlē Herthai, motorolleris ir atbrīvots. “Es to atvedu no Freiburgas, kur es katru dienu braucu,” viņš saka. “Tomēr tas nebija droši Berlīnē.Mans tēvs to paņēma atpakaļ uz Čehijas Republiku, un es to nodevu savai māsai. ”

Darīda pārsteidz ar distancēm, ko viņš pārklāj spēlē – aptuveni 12 km vai 13 km attālumā viņš ir viens no Bundeslīgas maratona skrējējiem. “Viņš ir kļuvis par mūsu komandas sirdi un plaušām,” saka Herta menedžeris Michael Preetz. “Viņš ir pievienojis detaļas mūsu lidmašīnai, par ko mēs agrāk bija pazaudējuši.” Čehijas Euro 2016 komandas ceļvedis: taktika, galvenie dalībnieki un ekspertu prognozes Lasīt vairāk

Varētu gaidīt, ka šāda izturība nonāk kopā ar dzelzs veselību bet tas nav Daridas gadījumā. Viņa veselība gandrīz ļāva viņam pamest futbolu, kad viņam bija 16 gadi. Viņa izaugsme Sportingbet apstājās brīdī, kad viņa komandas biedri piecēlās, un pēkšņi viņš nespēja pildīt prasīgāko spēli.Salīdzinājumā ar Lionelu Messi būtu vēlams, taču Darida arī atrada ceļu uz starptautisku karjeru – tikai viņa gadījumā risinājums bija mūža glutēnu nesaturoša diēta. Tāpēc viņam bija jauna atbilde uz jautājumiem par viņa sapņiem, kad viņš sāka parādīties plzenā. “Man patiks kādu dienu picu,” viņš atbildēja. Berlīnē viņš spēja izpildīt šo sapni, atrodot restorānu, kurā tiek pasniegta bezlipšanas pica.

Tagad, atzīmējot šo rūtiņu, viņš var koncentrēties uz savu futbola ambīciju realizēšanu. Viņa izrāvienu moments bija 21 gadus vecs 2012.gada janvārī, kad Petr Jiracek aizbrauca Plzenu uz Volfsburgu.Darida viņu aizstāja un uzreiz iespaidoja.

Darīda saskārās ar Schalke nojaukšanas laikā. “Viņam patīk Sportingbet spēlēt spēli, un viņa kicking tehnika ir izcila,” sacīja viņa bijušais treneris Radoslavs Latāls, kurš bija otrās vietas ieguvējs 1996. gadā. Eiropas līgas fāzē viņa trešajā un ceturtajā pilnmetrāžas spēlēs Plzenai un spēlēja ar veterānu drosmi un kucēna prieku. “Labās ziņas ir tādas, ka viņš ļoti labi nomainīja Jiračeku,” teica Plēnas galvenais treneris Pjērs Vrba. “Sliktās ziņas ir tādas, ka drīz man būs jāmeklē sava nomaiņa.”

Četrus mēnešus augstākā līmeņa futbola bija pietiekami, lai nopelnītu Darīju vietu Michaļa Bileka Euro 2012 komandā. Sākotnēji viņš apvienojās kā rezervāts pirmstirdzniecības nometnē Austrijā, jo Tomas Rosicky ir saistīts ar fitnesa jautājumiem.Darida ātri parādīja, ka viņš bija daudz vairāk par rezervi – un nospieda Danielu Pudilu no gala komandas. “Kad viņš atnāca, es to gandrīz nezināju,” saka Milan Baros, bijušais Liverpūles uzbrucējs, kurš bija Polijas un Ukrainas Sportingbet čempionu “No1” priekšgalā eiro. “Tomēr viņš uzreiz parādīja, ko viņš var Sportingbet bônus de apostas na Internet darīt ar bumbu. Viņš pelnījis savu vietu komandā. ”

Tad Darida bija pārsteiguma iekļaušana; Tagad viņš ir viens no pirmajiem vārdiem sarakstā. Viņš būs galvenais spēlētājs neatkarīgi no tā, kāda būtu Rosicky piemērotība. Valsts komandā Darida spēlē dziļākā, radošā lomā.Lai gan klubu līmenī viņš vidēji septiņus vai sešus vārtus spēlē sezonā, viņam ir tikai viens no vairāk nekā 30 vāciņiem, bet kāds tas bija mērķis.

Viņš saņēma bumbu aptuveni 20 metru attālumā no Latvijas mērķa , pārvietoja to uz savu labo kāju ar vienu nelielu pieskārienu un hit precīzi augšējā stūrī. Tas bija uzvarētājs, kas nodrošināja Čehijas Republikas vietu šovasar turnīrā ar vēl trīs kvalifikācijas spēlētājiem. “Tas ir ļoti vērtīgs man,” viņš teica pēc spēles Rīgā. “Esmu ļoti priecīgs, ka es beidzot uzvarēju nacionālajai komandai. Man bija daudz iespēju, bet reizēm tas bija laimīgs, un es uzskatu, ka es glābu Sportingbet mērķim svarīgāku laiku.Un ir pienācis laiks – tagad mēs varam svinēt. ”

Čehi ceru, ka viņš ir saglabājis vēl vienu no viņa ilgtermiņa centieniem Francijā.

Michal Petrak raksta iSport.cz .

Ikviens zina, ka vārtsargs Petrs Čaks bieži spēlē bungas. Bet čehu ģērbtuvē ir daudz mūziķu. Rosicky patīk roka mūzika, arī spēlē ģitāru un reiz parādījās uz skatuves ar čehu grupu Tri sestry (trīs asis) par ģitāru.Viņa mīļākais albums – un dziesma – ir Metallica Master of Puppets. “Tas ir ieguvis viss, kas man patīk par metāla mūziku,” viņš teica Arsenal Player. “Lielisks rifs, tas palēnina un lieliski ģitāras”.

Pusspēršanas spēlētājs ir liels patriots un viens no viņa pleciem ir Čehu patrons Sv. Vācela tetovējums. “Tas ir tāpēc, ka es patiešām mīlu Čehiju,” viņš teica. “Manuprāt, Prāga ir skaistākā pilsēta Eiropā.” Krejci varētu būt ceļā uz Angliju.Viņš bija ļoti saistīts ar £ 5m pārvietošanu uz Ņūkāslas pagājušajā vasarā, un vēlu Pavel Srnicek aprakstīja kā “ļoti, ļoti labs vingrētājs – reāls izklaidētājs”.

Tāpat kā daudzi mērķi, viņš mīl citādu šaušanu, jo Lafata ir amatieru mednieks. “Tas ir mans hobijs, man patīk miers mežā,” viņš teica. “Medību spēles ir vislabākais atpūtas veids man.” Viņš ir tik aizbēdzis par to, ka viņš ir medījis ārzemēs, pavadot kādu no saviem brīvdienām Kanādas mežā.

Viņa vectēvs Vāclavs Vrana ieguva Čehijas titulu ar Sparta Prāgu. Un pats Kaderabeks ir kā čehu Ikeru Kasilu. KāpēcViņš ir saistīts ar modeli, Tereza Chlebovska, kas strādā kā televīzijas reportieris, par iSport.tv.Pavel Kaderabek

Pret šo grūto centra muguru var sāpināt, un nav brīnums – Hubnik ir kvalificēts kalējs.

Toms Podvins raksta par hu-fogadas.com/sportingbet-apostas-ao-vivo

>