“Stepheno Curry” sužalojimas daro “Spurs” mėgstamiausius prieš “Warriors” Vakaruose

Warriors turėjo tam tikrą optimistiškumą, nes jie negavo blogiausių galimų naujienų. Kai Curry paslydo ir sužalojo savo kelius prieš pusvalandį per sekmadienio žaidimą 4 prieš “Houston Rockets”, jis atrodė kaip “Auksinės valstybės” košmaro scenarijus. Žinoma, Curry’s despondental reakcija į nesugebėjimą grįžti į žaidimą iškėlė galimybę, kad jo nuostabus sezonas gali būti anksčiau pabaigos.

Vietoj to, Warriors galėtų gauti Curry atgal per kelias savaites. Ir dėka NBA užsitęsusio pratęsimo tvarkaraščio, tai gali reikšti, kad jis nepraleidžia per daug žaidimų.Darant prielaidą, kad Warriors praeis pro Rockets, teisingas statymas, atsižvelgiant į “Warriors” serijos 3-1 seriją, “Curry” galėtų grįžti iki konferencijos pusfinalio pabaigos.

Warriors taip pat pasisekė, kad jie laimėjo Tame pačiame antrojo etapo serijoje susiduria su “San Antonio Spurs” arba “Oklahoma City Thunder”. Vietoj to Warriors gros “Los Angeles Clippers”, kuris beveik be abejo bus be Chriso Pauliaus arba pergalės Portland Trail Blazers. Nors “Warriors” negali atrodyti praeityje nei komandos, nei “Curry”, kuriam buvo paliktas bent jau pirmasis keletą žaidimų, vis tiek turėtų būti palankios.

Tiesa ta, kad kariai vis dar yra pavojinga atkūrimo komanda net ir be Karis Galų gale, labai mažai komandų turi prabangą, kad Andrewo Boguto ar Andre Iguodala kalibro žaidėjai atsidurtų ant stalo.Taip, sunku prarasti geriausią trijų taškų šaulį žaidime, tačiau jis truputį mažiau žino, kad jie gali pasisukti į antrą geriausią trimačio šaudytoją Klay Thompson. Draymond Green, priklausomai nuo savo nuomonės dėl Kawhi Leonard, geriausias ar antras geriausias gynybinis žaidėjas.

Taip, kariai gali turėti tam tikrų sunkumų prisitaikydami prie pasikeitusiomis aplinkybėmis, dėl akivaizdžių priežasčių Thompsonas neturėjo daug patirties, kaip pagrindinio pažeidimo taško. Vis dėlto, “Golden State” turi pakankamai talentų savo sąraše, kad net be “Curry” jie turėtų laimėti septynių žaidimų seriją prieš “Clippers”, darant prielaidą, kad Paulius negalės sugrįžti iš savo rankos traumos ar “Trail Blazers”.Pagal dabartinį tvarkaraštį “Curry” galėjo būti grįstas ir pasiruošęs žaisti iki Vakarų konferencijų finalo pradžios, tiesa?

Na, galbūt.

Svarbu pažymėti, kad Vakar “Warriors” pareiškė, kad per dvi savaites “iš naujo” įvertins “Curry”, o ne tikisi, kad jis bus pasirengęs žaisti iki to laiko. Jei “Curry” sugrįš, tai beveik bus tikras, kad jis nebus 100%, bent jau jis turės dėvėti kelio apyrankes likusioms rungtynėms.

Dabar akivaizdu, kad “Curry at 80% yra pavojingesni už beveik bet kurį kitą žaidėją jų geriausiu, tačiau tai nereiškia, kad nebūtų reikšmingo išskyrimo. Didžioji priežastis, kodėl kariai buvo artimi nepasiekiami per įprastą sezoną, buvo dėl to, kad Karis žaidė kitame pasaulyje.Warriors negali prisiimti prielaidos, kad Curry, savaitės, išimtos iš jo paskutinio konkurso rungtynės ir atsigavusios nuo reikšmingos žalos, bus tas pats žaidėjas.

Net geriausiu karių karjeros scenarijuje, kur grįžta “Curry” Tvarkaraštis, kyla jokių tolesnių nesėkmių ir gali pradėti Vakarų konferencijų finale, negalima daryti prielaidos, kad jie žaidžia kaip ta pati komanda, kuri per įprastą sezoną įrašė knygas. Visą sezoną kariai buvo aiškūs mėgėjai laimėti NBA finalus. Tai jau nebėra atvejis.

Dėl nesaugumo apie Curry sveikatą ir galimybes, “San Antonio Spurs” turi būti laikomi mėgstamiausiais.”Spurs” turėjo vieną iš geriausių įprastų sezonų franšizavimo istorijoje, o tai buvo tik užuominta tuo, kad kariai turėjo vieną iš geriausių visų laikų sezonų. Prieš Curio sužalojimą, “Spurs” buvo laikoma vienintelė komanda, galinti išstumti Warriors visą jėgą, nepaisant to, kad jie reguliariai sezono metu žaidžia 1-3. Dabar atrodo, kad jei baigėsi rungtynių rungtynėmis, jie susidurs su “Warriors” komanda labiausiai pažeidžiamiausiomis.

Tai ne tik “Spurs”, kurios turėtų jaustis kaip teisėtai nušautas čempionate Dabar Jei “Thunder” ištrauks antrą etapą ir nugalės “Snus”, jie beveik viską sugebės atremti silpniems Warriors komandai.Per Rytų konferenciją, “Cleveland Cavaliers” gali pamatyti galimą NBA finals kelionę, kuri nesibaigia su jais yra “Washington Generals” Warriors Harlem Globetrotters. Per kelias valandas net “Clippers” tikriausiai manė, kad turi galimybę, kol Paulius sužalojimas žiauriai sugriauti visas viltis.

Gerai, todėl per anksti per rungtynes ​​pradėti kalbėti apie galimus NBA finalų rungtynes. Juk mes vis dar pirmajame ture. Sunku nestebėti, kad dabar Curry sužalojimas atkuria visą atkūrimo nuotrauką. Atsižvelgiant į rungtynes, buvo ta mintis, kad “Warriors” čempionatas buvo beveik neišvengiamas, uždraudžiant “Spurs” stebuklą, o kiti dalyviai buvo reguliuojami tik remiant vaidmenis.Kario sužalojimas pasikeitė visa tai ir staiga šis NBA sezonas tapo daug labiau nenuspėjamas.