“Tas ir vērša mocis”: dusmas pie Bet365 quarterback hit kā Cam Newton un Alex Smith ciest

“Pietiek ar pietiekami daudz,” Ņūtona sacīja pēc Karolīnas 30.-20. uzvara Arizonā svētdien. “Es nedomāju, ka tur ir tāda persona, kas spēj iet caur to, ko es ietu un tur Bet365 galvu, vai tu zini, ko es saku? Hīti uz galvas, tas ir viens, bet, ja neesat aizsargāts kabatā, tas ir vēl viena lieta. Kopš tā laika, kad es atnācu [uz līgas], tas kļuva par stāstu par manu dzīvi.

Ņūtona sacīja, ka viņš plāno runāt ar NFL komisāru Roger Goodell par viņa izturēšanos. “Es vienkārši nevaru pieņemt:” Ak, mēs to nokavējām, “vai” es atvainojos, ka to daru “vai” es to neredzēju “,” teica Ņūtona. “Tas ir zirgu crap.Es atnācu no personas, kurai Bet365 agrāk tika uzlikts naudas sods, un kas nāk no personas, no kuras daudzi visi sagaidījuši. Bet, tomēr, ja jūs pastāvīgi redzēt hits, ja jūs pastāvīgi redzēt karogus iekāpjot un karogi netiek izmet, un redzēt citus Saspēles panākt to mazāku fizisko hits, tas ir ņemot fun man out. Es vienkārši esmu godīgs par to. ”

Newton nebija vienīgā persona, kas sūdzējās par aizsardzības trūkumu svētdien. Kansas City Chiefs Quarterback Alex Smith bija spiests atstāt laukumu divreiz ņemot hits uz Bet 365 galvas viņa komandas spēlē pret Indianapolis Colts.Vienā reizē Colts drošība Clayton Geathers nospiež Smita galvu kūdrā un netika sodīta. Dovs Kleimans (@NFL_DovKleiman) # Vadītāji Alexs Smits šoreiz smagi skāra galvu divreiz, devās uz Locker istabu pēc abiem, šeit ir pirmais pic. twitter.com/ixLBxpOIRg 2016. gada 30. oktobris

Tā rezultātā Smita sieva Elizabete izteica: “Cik daudzi trāpījumu viņam vajadzētu veikt, pirms tiek izmests karogs,” viņa rakstīja čivināt. “Smieklīgi, kad daži QB saņem Bet365 bonus karodziņus, kas lido.” Elizabete Smita (@ lizbsmith11) Cik daudz trāpījumu viņam jāuzņem, pirms tiek izmests karogs. Smieklīgi, kad daži QB izpaužas kā karodziņi, aizlido. 2016. gada 30. oktobris.