Tas nav Giro. Kādas nepilnības slēpjas starp Yates un Vuelta titulu?

Katru Grand Tour braucienu katru dienu tiek uzdots jautājums, kas plašsaziņas līdzekļos tiek uzdots visbiežāk un vairākkārt atkārtots.

Pirmdien, brīvdienās Santanderā, bija: Kas tagad ir Movistar vadītājs?

Otrdien, pēc vēl viena jautra Saimona Yates uzstāšanās laika izmēģinājumā, ir sekojošais: Vai Yates var izlauzties Vuelta trešajā nedēļā, tāpat kā maijā uz Giro?

Kad viņa priekšnieks pārtrauca mērķa sasniegšanu otrdienas laika izmēģinājumos Torrelavezā un palielināja pārsvaru par 33 sekundēm pirms Valverda, iesitot Balto automašīnā kopā ar citu sporta direktoru Džulianu Deanu un pēc tam sacīja. “Nu, šodien gāja labi, vai ne?” Yates runāja līdzīgi: “Es savu laika izmēģinājumu sāku konservatīvāk un pēc tam pārslēdzos uz pilnu jaudu.Es nebaidījos no viņas, es pamazām pilnveidojos šajā disciplīnā. Tas bija labs brauciens un laba diena. ”Viņš nevēlas tērēt pārāk daudz laika, domājot par iespējamo uzvaru, viņš izdara spiedienu aiz galvas.

Tātad, kad viņš uzdod jautājumu no Spānijas žurnālista par dienu, viņš smejas: Pēc Gīra mēs neatklājām precīzus iemeslus, kāpēc tas notika Finestrā. Bet Giro trešajā nedēļā nogāza manu formu. Es jūtu, ka viņš dodas šeit. ”

Piecas dienas uz priekšu. “Attālumi joprojām ir nelieli.Tas būs pārāk grūti, “saprot britu sacīkšu vadītājs.

Tad kādi šķēršļi sarežģīs viņa svētceļojumu uz sarkano koronāciju?

Basku kalni, ”saka Yates.

Šeit Movistar varēja uzbrukt Yates tandēmā, savukārt viens no braucējiem varēja sevi upurēt otra labā.

Šeit Yates var satikt savus šausmu mirkļus no Žira un Finestre caurlaide. “Tas būs drūms posms,” viņa saka.

Bet viņa labi zina šos pakalnus, dzīvo un trenējas Andorā.Pēc tam notiks tikai pēdējais sprinta posms Madridē.

“Līdz sestdienas posmam es neredzu daudz vietas sarežģītākiem taktiskajiem manevriem, piemēram, Movistar,” saka Metjū Vaits. “Trešdienas un piektdienas diapazons būs aptuveni viens kalns un galvenokārt – kalnu spēks.Es ceru, ka López un Quintana ļoti drīz mēģinās uzbrukt pārējai Vuelta, taču sestdiena ir vienīgā diena, kas var būt patiešām efektīva. Sestdien varbūt tikai 25 braucēji paliks kopā pirmajā kalnā. ” > un trešo Alejandro Valverde , taču neizdevās vienoties par kopēju pieeju.

Valverde tagad ir 42 sekundes priekšā Kvintānai. “Es esmu tuvāk Yates pirmajai vietai nekā Nair. Bet tas nenozīmē, ka esmu vienīgais mūsu komandas vadītājs.Nairo joprojām klājas labi, ”saka spānis.

Yates, pēc viņa domām, kurš tagad ir Movistar vadītājs, neskaidri un diplomātiski atbild:“ Viņi abi ir lieliski čempioni, un es esmu pārliecināts, ka viņi abi tie padara dzīvi neērtu. ”

Turklāt viņi nav tikai viņi. Pēc lieliska laika spāņu spāņu duets stāvēja Lotta NL-Jumbo Stīvens Kruijswijks , zaudējot 52 sekundes no trešās pozīcijas.

Es tagad esmu uzvaras kandidāts, ”saka piektais šī gada tūres riteņbraucējs. “Noteikti gribu cīnīties par goda pjedestālu. Līdz šim kalnos pārējie Top 5 zēni bija nedaudz labāki par mani. Bet es ceru, ka es varu darīt pārējos kalnus kā laika izmēģinājums.Nebūs slikta diena. ”

Ar Yates, Krujiswijk, Movistars, bet arī ar López, kuri noteikti centīsies ierobežot laika izmēģinājumu zaudējumus ar spožu rīcību, mēs varam gaidīt izcilu trīs nedēļu kaujas finālu.