Toronto un Losandželosas komandas ir ieguvušas papildu laiku, lai uzvarētu

Hokeja Chicago trešdienas spēlē ar Toronto nav liegts savu ceturto sakāvi pēc kārtas un piektā pēdējo sešu sākas. Vienmēr bija papildu priekšrocība mājas ledus, ko komanda ap Džonatans Tēvzs un Patriks Keins palīdzēja, kā arī. Ar trīs Stenlija kauss kopā ar Pitsburgas veiksmīgāko komandu kopš NHL lokauta 2005. gadā, un ir grimst dziļāk un dziļāk krīzē. Rietumu konferences tabulā, pieder viņam uz ceturto vietu no beigām.

Pēc nesenās sagrāves 3: 7 Islanders, kad viņš bija uz ledus četru saņēma mērķus, palika otrās kārtas NPC vietniekus starp čehu aizsargs Jans Ruta Čikāgā.Šajā ziņojumā, bet saglabāt Kempny Michal (14:35, +/- 0, 1 shot) un ceturtais uzbrukums veidošanos vietējā sapratu David Kampf (12:25, +/- 0).

neizšķirta 2: 2 no regulāras spēlēšanas laika nebija vārtus pēc abiem iekšzemes iejaukšanās, kas reģistrēti elektroenerģijas spēlēt spēles. 6 minūtes vadībā Blackhawks nosūtīts Brent Seabrook un vēlāk apgrozījumu administrācijā un Mitch Marner Nazema Kadri ir 48 minūtes tur spēli Niks Schmaltz.

No paplašinājums, tad pagājis tikai sešas sekundes pirms tiesnesis lika Sods shot hooking celt Duncan Keith Viljams Nīlanders bēgšanu.Young zviedrs RAID kļūdaini un otrais punkts tā piederēja Leafs ar Čehijas aizstāvis romiešu Polak (19:26 +/- 0, 1 shot) montāža

Arī bez ievainoti pāra Michael Čehijas Frolík. – Jaromīrs Jāgrs ieguva vidū hokejistu Calgary , lai mājas spēlē pret Los Angeles .

Lai gan bijušais pēc salauzts žoklis bija sākuši gatavojas atgriezties uz rīcību (padome varētu būt beigās janvārī pēc All Star Game), kas attiecas uz Čehijas “68” jauna informācija nav pieejama. Tomēr ir skaidrs, ka viņš var saskaņot Gordija Howe ierakstu spēlēto spēļu skaitā.Calgary atstāja beigām ķermeņa spēlēt 34 duels un tieši to pašu numuru jagr nepieciešams uzrakstīt Match 1767 spēles spēlēt celt Kanādas leģendu.

duelis par sliktu mērķi nosūtīja mājās vadībā pēc 15 minūtēm Šons Monahan un valsts 1: 0 ilga līdz sākumam trešajā periodā, kad power-play izdevās salīdzināt Džeiks Muzzinovi aizstāvjiem. Asistents ieguva vēl vienu aizskarošu sitienu Kings Drew Doughty, kurš arī nesaka savu pēdējo vārdu. 65 minūšu laikā viņš palīdzēja Tanneram Pearsonam uzvarēt.Flames vārti, Mika Smits iepazīstināja numur viens un notverti 25 no 27 Los Angeles raķetes. Čehu vārtsargs David Rittich bija gatavs spēlei.