Třinec brauc pa Eiropu. Mums to bija kontrole, treneris

pusfinālā Čempionu līgas sadursme ar Trinec Somijas komandas Jiveskiles JYP. Otrais pāris sastāv Liberec un Zviedrijas Växjö.

Pirmie divkauja par 9. un 10. janvārī, nedēļu vēlāk represijas. Steelmakers grupā beidzās Jyväskylä, kā arī citiem, bet tie bija vairāk punktus. Tāpēc viņiem vajadzētu sākt mājās. Noteikti tas būs skaidrs, ka divu vai trīs dienu laikā.

“Pirms atriebības Zviedrijā nav nekalkulovali,” sacīja treneris Vaclavs Třinecký Varaďa kas ir clinging uz to, ka viņiem ir nepieciešams, un zaudēja ar vienu mērķi. “Mūsu mērķis bija skaidrs – uzvarēt. Un tas tā ir. Man tiešām patīk, kā puiši tuvojās spēli.Viņi izdarīja lielisku darbu. ”

Varaďa piebilda, ka abi ceturtdaļfināls divkauja steelmakers bija labāka nekā pagājušā gada otrās vietas ieguvējs Zviedrijas elites konkurenci. “Pretinieks mūs, lai gan daži brīži partijas kaitina, bet spēle mums bija pārsvarā zem kontroles.”

Třinecký vārtsargs Simon Hrubec trīs mērķi, kas šīgada Čempionu līgas nav saņēmusi, bet process, un uzvarēt Grieve nav.

“Pirms tam mums bija paveicies,” Hrubec teica kluba vietnē. “Tas nebija tik daudz šajā laikā. Jo īpaši, trešais mērķis bija daudz piķis, bet ripas devās ar asmeni. ”

Bet sticks palīdzēja viņam vairākas reizes. “Tur bija apmēram trīs,” teica vārtsargs. “Tas pieder pie tā.Galvenokārt tas nozīmē, ka mēs jūtam vēlmi un vēlmi pārvietoties. ”

Tērauda ražotājiem ir neticami līdzsvars pret zviedru vienībām.No sešām spēlēm piecas reizes, un sakāva tikai Jenšēpinga jo grupa zaudēja līdz reidi 1: 2.

“Tas, ka mēs esam pret zviedriem tik veiksmīgs, iespējams, ir tas, ka mēs esam šajās spēlēs negāja kā draugi, un mēs spēlējam brīvākas, “teica Hrubec.

saskaņā ar viņu pusfināls ir ļoti prestiža lieta. “Es esmu teica pirms, mēs katrs process rakstīt jaunu vēsturi klubā.”

ar Hrubec tas ir arī lielisks vizītkarte Čehijas hokeja. “Fakts, ka šajā ceturksnī bija trīs Čehijas klubi un pusfināli ir divi ziņojumi par mūsu papildu līgas kvalitāti.”

Tagad, kad zviedri nāk ar daudziem somiem. “Tas būs līdzīgs stils,” saka treneris Varaja. “Viņu spēle ir balstīta uz caururbjot personas duels, garšīgu slidošanai, tāpēc mēs sagaidām vēl ļoti spēcīgs pretinieks.”

asistents Trinec treneris Marks Zadina sagaida Somijas Jyväskylä būs vienkāršāka, nekā gadījumā, ja Zviedrijas pretinieki .Tērauda ražotāji bija grūti atgriezties mājās no duelis ar Brynas. Viņi bija Stokholmas lidostā pusstundu pēc pusnakts, bet trīs stundu laikā viņiem bija jāgaida izbraukšana. “Divās dienās, kopš mūsu īpašo stāvokli lidostā tika iesaldēti, tāpēc vispirms bija vietējie darbinieki atkusnis,” teica pārstāvis par steelworkers Radim Sajbot.

Třinečtí nolaidās Mošnov trešdienas līdz pulksten piecos no rīta. Vakarā lielākā daļa hokeja spēlētāju tikās par kopīgām Ziemassvētku vakariņām. Trīs brīvdienas viņu gaida. “Mēs tiksimies atkal svētdien, kad mēs apmācīsim divos posmos,” teica Václav Varaja.