Trīsdesmit viena spēlē bez sakauts. Passionate Slavia pastaigas aiz viņa trenera

Tagad viņš ir ceļā uz citu orientieri, pat visspilgtāko. Tā kā treneris Slavie nav spēlējis 33 līgas spēles pēc kārtas. “Es nedomāju par skaitli pirms derbis, bet tas ir lielisks rezultāts. Mēs patiešām novērtējam to, “viņš atbildēja ar savu modestību.

Slāvija svētdien uzvarēja 2-0, un Sparta bija neuzvarams. Jo īpaši Sparta no 2009 un 2010, laikmetā treneris Jozef Chovance.

Kas tas ir? Nākamajā reizē vienkārši nedarbosies Zlinā un Shilhavy aizbēgs. Bet tas nav viņa stils, lai izgaismotu savu darbu, viņš ir atkarīgs no komandas jēdziena. Kad viņš saka, viņš nedomā par sevi, bet par visiem cilvēkiem, kas rūpējas par klubu.Masieri no prezidenta caur faniem.

Un, ja viņš saka, ka viņš novērtē ikgadējo neuzvaramība, protams, uz priekšu redz augstāku mērķi. Konkrēti, aizstāvība nosaukumu un iepriekš Čempionu līgas.

Tā Slavia izvēlēta kā pagājušajā gadā pēc tam, kad 5. kārta atlaists Dušan Uhrin un haotiska periods izskatīja spēļu pārtraukumiem. Vai jūs domājat, ka cita lieta, kas bija uzcelta Silhavy komandu?

Viņš sāka motivācijas, cieņu, komandas darbu un aizsardzību. Tas kliedz, bet tas bija pareizi rīkoties. Slāvija jaunā trenera pirmajās astoņās spēlēs sešām reizēm bija nulle, un tas radīja aizrautību un pozitīvu domāšanu. Tātad, ko tieši ir pazudis tagad Sparta.

Wild vasarā, kura laikā ieradās Eden esteemed pastiprinājumus Silhavy projekta palēninājās.Atkal viņš izveidoja nedaudz atšķirīgu Slavia tik nevajadzīgi zaudētas līgas čempioni, taču pamatus viņš nebija nojaukt.

Tieši tāpēc viņš varēja atļauties ceturtdienas Eiropas līgas pret Maccabi Tel Aviv likt spēlētājiem no spēcīgas soliņa un paskaidro, ka, ka svētdienas derby ir vairāk. Ilgākā laika posmā, protams, jo Pilzenes graciozs braukt sākumā sezonas, katrs zaudējums divkārt žēl.

“Ja mēs būtu ieguvis titulu, es jūtos tā kā sakāve mainījusies,” viņš teica, squinting. Slāviju vada vīrietis ar raksturu. Klusais spēks. Galu galā, tas bija tikai Silhavy, kurš samazināja pārtraukumu derby kaislīgu diskusiju par mērķi, Milānas Skoda, ko tiesnesis neredzēju, lai gan bumba skaidri šķērsojusi vārtu līniju.Dienu vēlāk lajnový tiesnesis Pēteris Blaise atvainojās par acīmredzamu kļūdu: “. Man nav ko slēpt” Spēles laikā, Slavia pamatoti jūtas apkrāpts, kas nogriezta pie Silhavy Half laika runas: “Vai ne! Mest to uz jūsu galvas, mēs neatgriezīsim laiku. ”

Bet nākotnē varētu būt ietekmējuši nākotnes cīnītāji, kas arī notika. Pēdējās spēles tikai apstiprina, ka viņi lēnām nonāk savukārt, un ar ievērojamā uzbrucēja ierašanos Necido atrisināja pēdējo sakabi vai sliktu konkurenci uzbrukumā.Tagad viņš ir kapteinis Škoda nozīmīgs partneris.

Slavia turpināja rotā stabilu aizsargreakciju (savākta vienīgajā vārtiem septiņās kārtās), un, ja jūs paturiet obstrukcijas, tas joprojām var mest uzlabošanai aizskarošu fāzi.