Uz kauliņš par dzeltenās Džērsija nāca Martin, Stybar bija devītais

kauliņu piedzīvojumi ir nosaukts Tour de France atpaliek. Riteņbraucēji ar septiņiem posmiem un kopumā vairāk nekā 13 kilometru asfaltēto ceļu ceturtais un garākais šī gada 223,5 km posmā, konsultēties ar dažiem defektiem, bez lielām problēmām. Nedaudz pirms mērķa Cambrai brauca visus kolēģus no vadošās grupas Vācijas Tony Martin, kurš pirmdien dzeltenais krekls nāca tikai labi, tāpēc tagad izsalcis. Ar lielisku devītajā vietā šķērsoja kolēģis no šķūņa Etixx-Quick Step Zdeņeks Štibars, kurš parasti ir desmitā.

Martin pirmdien izbēguši dzelteno krekls ar tikai septiņas sekundes simtdaļas un pat šodien, šķiet, ka slikti luck vaļā .Mainot riteni dēļ punkciju, bet ne grabēt viņu, un viņa piekto posmu Tour lauru nolēma apmēram trīs kilometrus pirms beigām. “Kad es poked un pagriezās, tāpēc es vienkārši cerēja, ka es pabeidzu sacensības, un es domāju, ka nākamo posmu,” teica Martins.

Pēc viņa bēgšanas neviens varētu reaģēt un gatavo ar třívteřinovým priekšu liela grupa. Papildu postaments vietas bija Mārtiņa tautietis Džons Degenkolbs un Pēteris Sagan.

“Piecus kilometrus pirms finiša, mēs visi kopā atkal un skatījās viens uz otru, jo neviens negribēja, lai vilktu,” piebilda trīskāršo pasaules čempionu šajā laika izmēģinājuma. “Kad es redzēju to, es domāju, ka ņemšu manas izredzes.Es nezinu, kā es to darīja, bet es braucu kā nekad agrāk. Es esmu sajūsmināts, “viņš teica.

Sagan iespējams cietuši no problēmām, kā komandas līderis Alberto Kontadors, kurš brauca gala 25 kilometrus ar nolauztu aizmugures riteņa, jo maiņas varētu zaudēt vērtīgus sekundes.” Mēs zinājām, ka apmaiņa nav iespējama . Zobu un nagu, es tur izlasi un, pateicoties lielisko darbu puiši no komandas, īpaši Petra Sagana, kurš man ziedot, es to izdarīju, “teica divreiz uzvarētāju Tour.

Stybar uzbrukums uz dice iznāca

ar trīs sekundes aiz uzvarētāja zaudējumiem Martin pabeigta devīto spieķis Stybar, kurš piedalās Tour pirmo reizi.Pats arī uzbruka, un pēdējā kāju uz bruģa, kas tagad septiņi bija. Bet peloton neļāva viņam bēgt. Pēc 223,5 kilometru garš posms ietver triple pasaules čempionu Velokross vēl desmito vietu. Trūkums ir viena minūte un 16 sekundes, lai jaunajam vadītājam.

Roman Kreuziger pabeigta ķīpu zaudējuma trīs sekundes uz 29. un nepārtraukti piecpadsmitais. Jan Bárta pabeigts 63.sesijā pozīciju, Leopolds König diktē tempu pirmajā pusē rases un finiša līnijas sapratu, lai pie 174.vietu ar vairāk nekā piecpadsmit minūtēm Mank.

Martin vadījis sacīkšu vadību 12 sekundes apsteidzot Chris Froomem. Čempions 2013 ir iemācījušies no pagājušā gada, kad viņš sagatavots aizsardzības rudenī tieši pie skatuves dice. “Es esmu nolēmis, ka man nebūs pierādīt ikvienam, kāds ir mans veids, un es tikko mēģināju palikt no nepatikšanām,” sacīja Froom.