Varbūt neesmu fani, es to saktu, skumjš Vasts Vostl 20. vietā

“mani uztrauc no pirmās kārtas, man nebija iet vispār labi. Wet trase kamēr es sēdēju, bet es domāju, es overdid to ar apmācību un nogurumu, arī es pārcēlos uz rasi. Ja nebūtu faniem, es būtu iepakoti tā, “teica deviņpadsmit loceklis Itālijas staļļiem Bianchi labi. Idro Drain, krāsas, kas agrāk aizstāvēja arī pašlaik zvaigznes apvidus Julien Absalon un Jose Antonio Hermida.

bet šoreiz pārstāvji Bianchi Drīzāk viņi nopelnīja darbinieka etiķeti. Viņu vadītājs bija – varbūt arī dēļ komentētājs nodokļus, Giro d’Italia – aizmirst termiņu pieteikumiem un to izmaksas pievieno tīklam kā pārdomas.Vastl piebraukās pie ātrgaitas 152. ceļa, kaut arī viņam bija tiesības septītajā vietā.

Priecīgas izrādes svētdienas rītā nav piedzīvot vēl vairāk pārstāvi Čehijas Martin Stošek. Uz brīdi šķita, ka viņš varētu daļēji aizstāt no bijušā klasesbiedrene no Vimperk ģimnāzijā zaudējumu, bet tikko sāka celties un pastāvīgu rangs augšējā 10 torpedēja viņa centieni aizmugurējā riteņa punkcija. Visbeidzot, pārstāvis veidošanos jednadvacetiletý SRAM Mitas Trek parādījās rezultātu sarakstā 28. vietā.

bēdīgi veicās tajā pašā kategorijā un Čehijas sievietēm. Labākā no tām bija Barbora Průdková sestdienas pēcpusdienā. “Pārāk slikti, pirmie divi posmi bija ļoti slikti.Pēc tam es braucu labi, bet es joprojām prasīs kādu laiku, pirms es esmu pēc pauzes pareizā veidā, “sacīja deviņpadsmit gadus vecs braucējs no komandas Nutrend Specialized, kas pēdējo nedēļu laikā galvenokārt pievērsās gatavojas izlaidumiem.

Vēl trīspadsmit kāpšļiem aiz slēgtām republika čempionu 23 gadus Vendula Kuntová. “Es nevarēju nokļūt tempā. Un, kad es beidzot nozvejotas, es sāku saņemt krampji pārmaiņas, “viņa teica, shrugging divdesmit vienu braucēju Remerx Merida Ķelnē.Stabils viņas kolēģis Elen Vaníčková atkal nobiedēt bailes klāt, kad otrā kārta sabruka un beidzās aprūpē ārstu. “Bet tas ir labi,” teica komandas treneris Džons Lakstīgala.