Velsas karaspēks. Olomoucký záoper Jemelka piesaistīja Feyenoord

Divdesmit divus gadus veca redhead ir pirmais kritums pirmajā līgā. Viņš aizbēga to kā komētu. Tā arī demonstrējām “Skola” zīmes reportieriem MF Dnes un iDNES.cz.

Pēc 16 kārtās ieguva vidējo vērtējumu 2.16, kas ieņem viņam astotais visā konkursā un pirmais no aizbāžņiem.

“Esmu pārsteigts pats, jo nebiju gaidījis, ka esmu vislabāk vērtēta hitcher”, viņš teica intervijā ar MF DNES. Olomoucs, kā līgas jaunpienācējs, palīdzēja sensacionālajai trešai vietai.

Viņš ir kļuvis par uzticamu aizsardzības spēlētāja svarīgu dalībnieku, kurš astoņās spēlēs nav spēlējis. Arī guva pirmizrāde šaušana, kas izraisīja vilnis emocijas.

Pirms iepakotas stadionā Androvým izlīdzinātai satriecošajā pret Slavia Prague nejauši roku.Viņš par to nav lepns, bet nolūks tur nebija, un viņš viņu nejautāja par situāciju, tāpēc viņš svinēja.

šis mērķis joprojām var būt ļoti svarīga ziemošanas Olomouc Slavia pēc otra tikai sliktāk rezultātu. Atsperu būtu varens izžāvēšana cīņā par iepriekšēju kārtā Čempionu līgas, kas ir cilvēkiem Prāgas uzdevuma un Hanako diez sapņot.

“Mums vajadzētu pazemīgi pieturēties, ko mums spēlēt mūsu spēli, un, iespējams, reputācija pat veiksmes tasi, “smaida Jemelka.

Viņš bija viens no pieciem sigmáků (kopā ar Vepřek, Radakovic, kūkas un Kalvach), kura treneris Vaclavs Jílek ielādēta pilnībā apkalpo 1440 minūtes.

“Daudzi no mums palīdzēja iekļaušana Venci Jemelka un Lūkas Kalvacha. Abi uzskata vienu no galvenajiem spēles uzlabošanas aspektiem.Kopā ar Uroš Radakovic ir trio, kas redzamas pamata footholds ziņojumu. Galvenokārt kombinētai konstrukcijai. Pateicoties viņiem mēs varējām sacensties saņemt, kamēr viņi bija spēcīga par aizsardzības, “nosaukts airene negaidītu pīlāru komandas.

Tajā pašā laikā pirms sezonas, ne viņš, ne Jemelka paredzams, ka nākamajā Serbijas centrālā aizsargs Radakovic cīnīsies nevis pa vidu aizsardzība. Bet veterāns Alex Škerle tika ievainots, netika piemērots arī viņam pastiprinājumus romiešu Polom un hierarhijā Stopera arī jumped Jan Sterba. Viņš paņēma ātrumu, fokusu un pārskatā kick. Ar Radakovic izveidots stoperskou labākais tiešais pāri šajā līgā.

Jemelka ieguva 155. aizsardzības kaujām, visvairāk konkursā.

Protams, dažreiz, lai izvairītos no kļūdām, bet arī tos, palīdzot viņam augt.Nav vai pat neiespējami nojaukt balonus. Jilek padarītu to ātru.

“Pārsteidzoši visi – es esmu. Dabiskais veids, “Jílek pamāja ar galvu. “Tas ir līgas atklājums. Viņam bija augsta veiktspēja un bija viens no labākajiem statistiski novērtētajiem sigma. Viņš darbojās ļoti labi, ”

pievienojās arī vecās rokas no kabīnes, vārtsarga Miloš Buchta”. Viņam ir liela galva, laiku, zaudē cīņā. Un var spēlēt ārā savu kreiso kāju. ”

Captain Michal Vepřek pamāj” lidoja fantastiski. Viņš to nespēja. Vašek ir milzīgs godīgs pazemīgs bērns, kurš ir to tieši galvā ”

. Pārāk labs zēns, ko pārsteidz

Morālais īpašības ir vēl viens svarīgs Jemelk atribūts.No klubu vai plašsaziņas līdzekļu uzmanības viņa galva – varbūt – nesamazināsies. “Es neesmu mēģinājis lidot, tāpēc man par to nevajag pārāk daudz uztraukties.” Bet Buchta saka savam tēvam: “Jums vajadzētu būt lielākam brālībai. Tu esi ļoti labs. ”

Taču, pateicoties dabai, Jemelka pastaigas pa ceļu, kuru kādreiz viņam uzrādīja brālis, kurš neizdzīvoja futbolu. Un tas būs interesanti redzēt, kur tā būs. Viņš ir ieinteresēts ārzemēs.

Saskaņā ar Daily teikto, klubs skatās arī Feyenoord Rotterdam. Olomouc faniem nav jāuztraucas par ziemas šķērsošanu.

Tas būtu piepildies un piedāvājumu nevar atteikt.Līgums vasarā, Sigma pagarināts līdz 2021. gada jūnijam

sporta direktors Ladislav Minar izslavēts kā gludi vienošanās. “Mēs visi esam par futbolu, par savu sporta augt.”

Olomouc ziemā pārsūtīšanas loga termiņa pārdod Pilzene uzbrucējs Tomas slims, otrs nevēlas zaudēt atbalstu. Šajā sezonā viņš sildīja arī daudzsološa. “Un man tas ir tikai pirmais půlsezona, tāpēc nav nepieciešams domāt tik augstu,” sacīja Jemelka, kas tiek gruntētas par komandas biedriem ar Falta Houska un paskatījās uz Sigma Čehijas nacionālo komandu.

2017 gads bija ārkārtējs viņam.

“Tas nav apstāties, vienmēr ir iespējami, lai attīstītu potenciālu, un bija pat labāk atskaņotāju.Tas mums būs izaicinājums un darbs, “Jílek gaida nākamā labā zēna izaugsmi, kuras likteni viņš ir atradis.