Viņš jau ir ieguvis titulu, bet tagad Pilsen cīņa piesaista Sparta

Hapal ir bijis pirmatskaņojums karstā līgas spēlē, un Vrba to ir redzējis neskaitāmus.

klubā, kura vēsture ir sadalīta laikmets bez Willows ēras ar to debitēja 2008. gada oktobrī, tikai spēle pret Sparta (2: 2). Biežāk uzvarēja, bet neizdevās.

Kopš 2010. gada vasarā, kad Plzen pirmo reizi iekļuva absolūtais līgas eliti, un, kad viņa ieguva savu pirmo titulu Sparta kāds ir slikts bilanci tikai Pilzenes.

pēdējo astoņu gadu laikā spartieši savstarpējās līgas duels cietuši desmit uzvar un tikai četras ir uzvarējis viens mačs beidzās neizšķirti.

cīņas līga izmanto, lai būtu hits. Viņš pirmo reizi tikās ar otru, spēlējot titulu.Bet, kamēr Plzen viņš cīnās nepārtraukti, Sparta šaurāko galu otro gadu ir pazudis.

Pagājušajā gadā Letna tikās trešo komandas tabulu pirmajā, bet Sparta bija pretinieku apdraud ne sešus apļus zaudējis trīspadsmit punktus. Tagad abas grupas agrāk saskaras ar “nedēļām”, starp tām ir vienādas atšķirības. Pilsen atkal pirmais, bet Sparta uz sesto.

“Sparta komanda vienmēr būvē. Un es saku, ka tas aizņem zināmu pacietību, bet šie spēlētāji būs tur kaut ilgāku laiku, “saka konkurējošo Plzeņas treneris Pavel Vrba.

Sparta izpostīja rudeni, un pavasarī tas nav pārāk tālu. Septiņās spēlēs viņš zaudēja desmit punktus, bet tomēr zaudēja.

Pilzene krist nenormāli izdevies, piecpadsmit uzvaras un vienu neizšķirtu.Bet pavasaris ir slikti, tikai viena uzvara, trīs vērš, trīs zaudējumus, vai zaudēto piecpadsmit punktus, pieci vairāk nekā Sparta.

līga, tomēr turpināja vadīt ar cieto segumu, kas ir septiņi punkti. Svētdien pirms cīņā, bet tas var būt tikai četri, kad piektdien předehrávce Slaviša sakāvi Karvina

Plzeň kādā cīņā pēc augstas sakāves Bohemians. (2: 5), spartieši pēc uzvaras pār Dukla (3: 0 ).

“Es piekrītu faktam, ka spēles pavasara sākumā nebija pietiekami tālu. Bet es joprojām domāju, ka esam komanda, kas to spēj izturēties, “Vrba cer. Viņa komandai ir vajadzīgi punkti, lai Sparta atkal cīņā par kausi. Tieši tāpēc tas nav vienkāršs līgas duelis.Un pat tad, ja viņi ir no lomām, viņi joprojām ir prestiži.

Sparta, lai gan tas ir pašlaik ļoti veiksmīgs, ir lielākā Čehijas klubs. Plzeņai nav lielākas izaicinājumu, nekā to pārspēt. Par Plzeň vairs nav prestiža spēles.

“Es ticu, ka būs pārdomas mums nomierināties un beigām konkursa padarīja” vēlas Vrba.

Reds ar Pilzenes pēdējā uzvarēja 2011.gada augustā . (2: 0), sērkociņi ieguva mājās neilgi pēc tam, kad svin pirmizrāde virzību uz Čempionu līgā, Sparta īsi pēc izņemšanas no sākotnējo kārtā Europa līgas

“In Cup mēs spēlējam dažādas futbolu, galvenokārt mums bija. Mēs tagad spēlēja līdzīgi kā Sparta. Viņa gaidīja kļūdas un pēc tam draudēja elpot.Sparta spēlēja ar mums, tāpat kā šajā gadā pagaidām, “saka Pāvels Vrba tad

rudenī Pilzenes uzvarēja Sparta 1. 0, bet ne labāku komandu. Pagājušajā gadā, tomēr, spartieši, ar pārspīlējumiem, sagatavotas pretinieku par titulu. Ar 25. kārta zem autobusa Padomes uzvarēja mājās 2: 0, Pilzene samazinājās uz otro vietu aiz Slavia un nesaņēma tā priekšā

.