Voráček hit Flyers ar svarīgu uzvaru, Zacha un Hertl ieguva mērķi

Svarīgi uzvara 4: 3 no ceturtdienas spēlē Philadelphia Caroline gan mājās, kas ir īpašnieki otrās savvaļas karti, un līdz ar to arī pēdējā ritošā vietu tabulā Austrumu konferencē, vēl nav galīgo pārliecību playoff dalību, jo vienlaicīgi uzvaru pirmais saskaņā ar Floridas līniju.

Bet Flyers citviet bāzes ir likteni savās rokās, nevis paļauties uz pretinieku vilcināšanās.Protams tie var sniegt punktu pēdējā spēlē pret Rangers, vai jebkādiem zaudējumiem Panthers no to pēdējiem diviem izrādēm.

atslēgu duelī, viņš atgriezās Filadelfijas vārtu Brian Elliott, kurš traumas nokavētu iepriekšējās 25 spēles. Čehu vārtsargs Petrs Mrāzeks skatīties muguru no rezervista soliņa un skatījos viņa 19 sekmīgu darbību pret 22 raķetēm Hurricanes, kuri atklāšanas trešdaļā pirmo divu atjaunojās vadībā pagrieziena mājās pēc 54 minūtēm, salīdzinot ar 3: 3.

neilgi pēc tam, tomēr viņam izdevās gūt panākumus Džeimsa Voráček (19:48, 1 + 0, -1, 2 raķetes), kas shot caur aizstāvis no labās apļa nozvejotas vārtsargs Skots Darling – 4: 3. Tas bija jubilejas par 28 gadus veco Kladno nolaupītāju.sezonas trešā sezona, ar NHL karjeras kopējo uzlabojumu 84 punkti. Viņš ir 14. pozīcijā vispārējā rangā, ar 64 ierakstiem ceturtajā vietā. Pie tās diferenciālo klubiem viņš guva atbalstu un Defender Radko Gudas (18:47, 0 + 1, 2, 3 kadri).

Viena soļa attālumā no Filadelfijas, ir īpašnieki pirmā savvaļas karti Austrumos, hokejisti Ņūdžersija , kurš ceturtdien ieguvis pārliecību piedalīties finālspēle mājās pēc uzvaras 2: 1 pār Toronto . Devils un gaidīja cīnās par Stenlija kausu pirmo reizi kopš gada, 2012.

Ar apstiprināta dalībai likvidēšanai cīnās ilgu laiku nāk Maple Leafs, kas montāžas ar romiešu Polak (17:10, +/- 0, 1 raķešu) un Tomāšs Plekanecs (08:58 +/- 0), ar svina septītāminūti pēc William Nylander lietošanas. Valsts 0: 1, tad ilga 28 minūtes, kad kreisajā aplis padara rokas sitienu pa blokatori Frederik Andersen čehu uzbrucējs Pavel Zach (13:50, 1 + 0, +1, 3 šāvieni).

Par viņa izrādi viņš galu galā tika ievēlēts par trešo spēli. Priekšroka aptaujā žurnālistu ieguva tikai savus komandas biedrus, vārtsargiem Keith Kinkaid (aptverot 31 no 32 šāvieni) un autors diferenciāli klubi no 38 minūtēm Miles koka.

Iespēja piedalīties cīņā par Stenlija kausa ir saglabājusi Florida , kas bija mājvieta Bostonai 3: 2. Radims Vrbata no pozīcijas, kas nav spēļu aizstājēju noskatījos Panthers zaudējot atvēršanu dvougólového vadība nolēma 55. vietuminūtes starpība ar Jaredu McCannu.

krekls tiek atgādināts, kad palīdz David Krejci (16:38, 0 + 1, +/- 0, 2 raķetes), David Pastrňák (18:56, -1, 2 raķetes) nebija vārtus šoreiz . Pirmā zvaigzne spēles tika iecelts mājās vārtsargu Roberto Luongo, kurš viņš nozvejotas 26 raķetes, un jo īpaši trešajā vārtsargs vēsturē konkursa, viņš pievienojās 1 000. maču. 39 gadus vecais Kanādas tādējādi pievienojās leģendārais vārtsargs Martins Brodērs (1266 odchytaných sakritības) un Patrick Roy (1029).

New York derbija starp Islanders un Ranger pēc 2: 1 rezultāta Islanderi atdeva.Titānu Čehijas-Slovākijas vārtsargs Jaroslavs Halāks (aptverot 34 no 35 šāvieni) un Ondržejs Pavelecs (aptverot 20 no 22 kadriem) nolēma divus mērķus no mājām otrā periodā, kas rūpējās par Thomas Hickey un Anthony Beauvillier. Rangers otrais uzbrukums no amata centra vadīja 18 gadus veco čehu talants Filip noķerto (16:36, +/- 0, 2 šāvienu).

Pirmo reizi 19 gadu vēsturē klubs no Prezidenta balva par labāko daļu no visa pamata hokejistu līksmot Nashville , kas norāda iegūt šogad skaitu uzvar un radīja jaunu kluba rekordu.Komanda, kas pagājušajā gadā astoto iesēj negaidīti cīnījās Stenlija kausa finālā, tāpēc šogad būs ap play-off mājas ledus priekšrocības galvenajos duels.

panākumu ceturtdienas win valdījumā palīdzēja plēsoņām 4: 3 Ledus Vašingtona , kas nolēma 55 minūtēs uzbrucējs Raiens Johansens. Par iekšzemes galvaspilsētu divreiz dega Jevgeņijs Kuzņecovs un vienreiz iemitinājies kā kapteinis Alex Ovechkin, kurš tik 47th mērķis sezonas konsolidētā līdera lielgabalus, pirms vajātājs Patrick Laine Winnipeg ar 44 mērķiem.Yakubov Jeřábek un Crow palika tikai starp aizstājēju galvaspilsētām, kam šādi čehi pievienotie tikai Michal Kempny (18:48, +/- 0, 3 kadri).

Ir skaidrs, ka pirmais zvaigzni kaujas starp Edmonton un Vegas ir izraudzītas mājas kapteinis Konors Makdeivids, kurš vērsts uzvarējusī Oilers 4: 3 trīs rezultatīvas piespēles un kopumā gūt 106 punktus un konsolidēto vadības tabulas NHL produktivitāti. Viņa tuvākie meklētāji Klade Giroux no Filadelfijas un Nikita Kučerovs no Tampa Bay ar tādu pašu peļņu no 98 ierakstiem zaudēja viņam jau astoņus punktus.Spēlē par apmeklē Golden Knights garām čehu uzbrucējs Tomas Nosek (00:20, +/- 0, 1 shot).

Hokeja Kolorado nav izdevies nodrošināt progresu pēdējo vietu Rietumu tabulā konferencē, kad tās samazinājās ceturtdiena 2: 4 San Jose . Pie 59:58 Apdrošinot veiksme Sharks Čehijas streikotājs tomāšs hertls (20:00, 1 + 0, + 2, 2 šāvieni). Lavīns paliek 93 punkti. Pirmā komanda saskaņā ar Sv. Louis ir 92 punkti, it īpaši piektdienas duelī Čikāgā labu. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka sestdien galīgais sniegums ķermenī Colorado St. Louis būs ļoti saspringts.Pēdējā vienība Rietumu konferencē virzās faktiski lemj šeit savstarpējā tām cīnīties.

“vadošais iekšzemes dot savu bagāto karjeru ņēma 37letí brāļi Šedinová. Pēc nesenā paziņojuma par beigu aktīvo karjeru, kurā vairāk nekā 17 sezonas valkāja Džērsija tikai Vancouver , uzkāpa ceturtdien, pēdējos iekšzemes izrāžu Canucks. Viņi bija konkurents Arizona un 3: 3 ar spēli izstiepts uz virsstundām līdz 63 minūtes, lai sasniegtu mājās savu otro vakarā nolēma Daniel Sedin. Viņu brālis Henriks viņam palīdzēja jau otro reizi. Abi spēlētāji tad un pat vairāk, lai ar faniem patika vecpuišu ballīti