Warriors zvaigzne Stephen Curry garām divām nedēļām ar labo ceļa sastiepumu

Stefs Karijs garāmies vismaz divas nedēļas Zelta valstij ar izliektu saitēm savā labajā ceļgalā, izdarot triecienu Warriors cerībām sekot rekordlielai sezonai ar otru taisnu čempionu. Pirms spēles rutīnas, ka Padara Stefu Kariju par NBA labāko Lasīt vairāk.

Warriors sacīja, ka MRI Karija ceļgala pirmdien atklāja, ka viņam bija MCL pirmās pakāpes sastiepums, un tas tiks no jauna novērtēts divu nedēļu laikā.

Šis grafiks novestu pie Curry trūkstošās pārējās pirmās kārtas spēlēm un, iespējams, vismaz pirmās četras spēles otrās kārtas gadījumā, ja Warriors spēs virzīties uz priekšu.Stephen Curry (@ StephenCurry30) Thanks 4 all prayers & amp ; Ziņojumi. Var sajust visu pozitīvo enerģiju. Dievs ir dižs!Viss domājās, ka es kļūdos labi! #DubNationApril 25, 2016

Zelta stāvoklis pirmajā kārtā sūta Houston 3-1. Spēle 5 ir trešdienas vakarā Oaklandā.

Karijs tika ievainots svētdienas 121.-94. Gada pirmās puses pēdējā spēlē Houstonā, kad viņš nejauši slīda uz mitras vietas uz laukuma un nokrita. Viņš nekavējoties satvēra savu ceļu un skrēja ar skavu līdz skapītim.

Viņš iznāca kopā ar komandu pēc pusstundas, bet sēdēja uz sola lielākajai daļai laika. Pēc sarunām ar treneriem viņš atgriezās slēdzamajā telpā ar otro sērijas bojājumu.Karijs iepriekšējās divās spēlēs bija pazaudējis labo potīti.

Svētdien Warriors uzplauka bez karija, bet tikai trešajā ceturksnī izcīnīja astoņus trīs rādītājus, lai pārvērstu kaklasaišu spēli par 21 punktu punktu Ceļš uz vieglu uzvaru.

Bet tas, ka bez valdoša MVP ilgākā laika periodā skaitļi ir daudz problemātiskāki. Warriors šajā sacensībā ir zaudējuši 3-2 spēli bez karija spēlēšanas, ieskaitot uzvaru pret Rockets Vecgada vakars un mājās 2. spēlē.Golden State arī zaudēja Game 3 Houston ar vienu punktu, kamēr Curry sēdēja ar potītes traumu.

Aizstājot visu, Karijs ir gandrīz neiespējams, jo neviens nekad nav bijis tādu prasmju kolekciju, kuru viņš ir spējīgs izplatīt Aizsardzība ar liela attāluma šaušanu, ballhandling, lai izveidotu savu šāvienu un playmaking, kas noved pie vienkāršiem groziem saviem komandas biedriem.

Karijs vadīja NBA šajā sezonā, vidēji 30,1 punkti uz katru spēli, bet vidēji 6,7 Palīdz, 5.4 atlēkušās uzbrucēji un arī līdera līderis 2,1.Karijs ierakstīja 402 3 punktu rādītājus, aizēnojot savu iepriekšējo atzīmi ar 116. Kaut arī dublējuma aizsargs Shaun Livingston un darot visu, jaudas uz priekšu, Draymond Greencan pelna lielu daļu spēļu slodzes un Klay Thompson ir otrais -Labākais 3-punktu šāvējs līgā, Warriors iet no vēsturiski labas komandas, kas ieguva rekordu 73 spēles regulārās sezonas laikā ar Curry šajā lineup uz neaizsargātu vienu, ja viņš izlaiž nozīmīgu laiku.

Ar 3-1 sērijas vadību un divām potenciālām spēlēm mājās, salīdzinot ar astoto sēklu raķetēm, Golden State joprojām tiek gruntēts, lai pārietu uz otro kārtu bez karija. Bet otrās kārtas sērija pret Losandželosas saliekamām spēlēm vai Portlendu būtu daudz problemātiska.

Otrais atkaluzdevumu kārts netiks sāktas tikai līdz šai nedēļas nogalei.Neatkarīgi no tā, kad sākas otrā kārta, 4. spēle, visticamāk, būs vai nu 8., vai 9. maijs, kas notiks divu nedēļu laikā.

Tas padarītu Curry iespējami ātrāku atgriešanos spēlē 5, bet Golden State varētu būt spiesta Iet pa visu kārtu bez viņa, kas varētu atvērt ceļus tādām komandām kā San Antonio, Oklahoma City, Clipers vai Cleveland, lai uzvarētu titulu.

Warriors ieguva pretinieku ievainojumus pagājušajā sezonā ceļā uz NBA tituls ar Memfis punktu aizsargu Mike Conley trūks laika otrajā kārtā un Cleveland trūkstošo punktu aizsargs Kyrie Irving par pēdējām piecām spēlēm un jauda uz priekšu Kevin Love par visu NBA fināla.

Tas nebūtu Pirmajā reizē spēlētajai traumai potenciāli varēja nojaukt vēsturisko skrējienu.1972.-73. Gados regulārās sezonas laikā Celtics ieguva 68 spēles, taču Džons Havliceks uzbruka viņa labajā plecā Austrumu konferences fināla 4. spēlē pret Ņujorkas Kniksu. Havlicek nokavēja vienu spēli un ieguva sāpes trešajā finālturnīrā, jo Ņujorkā uzvarēja sērija septiņās spēlēs.

Los Angeles Lakers lidoja ar 1989. gada izlases kārtīm ar 11 taisnīgiem uzvariem, lai nokļūtu finālā, kad tie meklēja Trešais taistais tituls. Byron Scott izvilka savu hamstring pirms spēles 1 un neatbildētos visu sēriju pret Detroitu un Magic Johnson, tad ievainots viņa hamstring ar Lakers vadošo 2. spēles otrajā pusē.Pistons atgriezās, lai uzvarētu šo spēli un slaucītu sēriju pret īsās rokas Lakers.

Tikai pirms četriem gadiem Čikāgas Bulls piesaistīja labāko rekordu NBA laikā tikai lokautā saīsinātā kārtējā sezonā Zaudēt punktu aizsargs Derrick Rose, lai plosītos ACL 1. spēle playoffs pret Philadelphia. Bulls zaudēja sēriju sešās spēlēs.