Wendy Houvenaghel saka britu Riteņbraukšana medaļu braucienā izraisīja kultūras baiļu

Bijušais pasaules čempions Wendy Houvenaghel ir teicis veikšanu “medaļas katru cenu” bija aiz izveidot “kultūras bailes” ietvaros Britu riteņbraukšana pasaules līmeņa programmu.Houvenaghel apsūdzēja organizāciju vecāku cilvēku diskriminācija, piebilstot, ka treneri bija “nulle vērā” par savu labklājību, un ka viņa jutās “nomāktos” ar bijušo izpildes direktors Sers Deivs Brailsford un bijušais tehniskais direktors Shane Sutton.

Olympic sudraba medaļas ieguvējs teica, ka viņa bija patīkami pārsteigta, ka noplūdis ziņojuma projekts par kultūras un klimata ietvaros britu riteņbraukšana bija attaisnoja kritiku iesniegtos sportisti, piemēram, Jess Laka, Nicole Cooke un Emma Pooley.

Jautāja, vai braucējs labklājības bija tikpat svarīga kā disku medaļām programmas ietvaros, Houvenaghel teica BBC Sport: “Nē, ne no savas pieredzes. Tas bija medaļas par katru cenu, protams.Tas ir, kā tas bija, kad es biju tur, protams, 2012. gadā. ”

Šāda kritika varētu radīt papildu jautājumi par Lielbritānijas Sport, kas ir izdarījusi olimpisko medaļu panākumu vienīgais kritērijs, lai finansējuma sadali sporta organizācijām.Tomēr Houvenaghel arī teica daži braucēji programmas ietvaros saņēmuši labvēlīgu attieksmi, un, iespējams, nav pat bijis informēts par to, kas notiek ap viņiem.

“Daži braucēji, kas tika izvēlētas, un privileģēts nebūs pieredzējuši, ka kultūra bailes tādā pašā veidā, lai tie nav īsti saprast, “viņa teica. “Tas ir iespējams, ir diezgan grūti izprotams viņiem dzirdēt kontus cilvēku vienā komandā, ka viņi, iespējams, nav bijis informēts par veida apspiešanas notiek.” British Riteņbraukšana garām uz £ 17m no finansējuma, kamēr kultūras bailes ir adresēti Lasīt vairāk

Houvenaghel izcīnīja olimpisko sudraba individuālā veikšanu pie 2008. gada Pekinas spēlēm un zelta komandā veikšanu pie 2008., 2009. un 2011. trase pasaules čempionātos, bet “iesaldēts” no komandas dalību palielinājums uz Londonu 2012 -. kaut viņa vainoja par viņas vecumu, jo viņa bija 37. brīdī spēļu

“Es jutos tā bija vairāk vecāku cilvēku diskriminācija,” viņa teica. “Es biju mazliet vecāks par saviem komandas biedriem, un tas nebija kaut darbinieki vienmēr gribēja 2012. gadā.Pēc sešiem gadiem pastāvīgi medalling pēc Pasaules kausa, pasaules čempionātos un nacionālajos čempionātos, gan uz ceļa, un uz ceļa, viņi izmesti mani ļoti necienīgs veidā.Es nedomāju, ka ātrākais komanda dienā tika atļauts rasi. ”

Dani King, Laura Trott un Joanna Rowsell-Shand izcīnīja zelta Lielbritāniju ar pasaules rekordīsā laikā gadījumā.

projekts neatkarīgās pārskatīšanas ziņojuma stāšanās britu Riteņbraukšana, noplūdis ar Daily Mail, sniedza damning apsūdzība tās “disfunkcionālas” un “absurds” vadību. “Es esmu patīkami pārsteigts, ka ziņojums, šķiet, ir iznākt kā samērā precīzs ziņojums,” Houvenaghel teica. “Acīmredzot daudz darba ir ieguldīts pētniecībā un diskusijas ar daudziem cilvēkiem, lai iegūtu pārskatu.Pilns ziņojums nav publiski vēl, un tas ir noplūdis ziņojums, bet līdz šim, šķiet, ir diezgan precīzi ”

Jautāts, kāpēc braucēji varētu būt runājis pirms, Houvenaghel teica:”. Ja jūs satricināja laivu, jums bija out. Es nedomāju, ka tas ir, ka viņi ir bail. . Es domāju, ka viņi, iespējams, aizsargājot savu nākotni ”

atbildot uz Houvenaghel intervijā britu Riteņbraukšana pārstāvis teica:” British Riteņbraukšana ir atzīta un ļoti nopietni iepriekšējās kultūras un pārvaldības nepilnības pasaules klases programmu.Tieši tāpēc mēs pasūtīja riteņbraukšanas neatkarīgu līdzās Lielbritānijas Sports un apstiprināja savus secinājumus projektu un recommendations.Emma Pooley hits veic pēc Dave Brailsford “zivju puves no galvas” Lasīt vairāk

“The rīcību 39-punktu plāns, ko nosaka valdes britu riteņbraukšana, pamatojoties uz ieteikumu projektu neatkarīgās pārskatīšanas paneli un vienojās ar Lielbritānijas sporta un sporta Anglijā, tiks sistemātiski risināt kultūras un uzvedības trūkumus pasaules klases programmu, kā arī visā plašākā organizācijā .

“mūsu jaunais krēsls, Jonathan Browning, ir atvainojās par gadījumiem, kad mums ir izdevies mūsu apņemšanos sportistu labklājību un ir piedāvāti tikties ar kādu, kas var palīdzēt uzlabot britu Riteņbraukšana.”

Jau mēnešus par vēlu, tad gala ziņojuma publicēšana ir saistīts nenovēršami.Tā ir tur pat kā cilvēki kritizēja tajā tiek dota tiesības uz atbildi.

Tikmēr britu Peldēšana veic izmeklēšanu pēc tam, kad vairāki huligānisms prasības veica Paralympians aptuveni treneris, saskaņā ar BBC. Sport pārvaldes struktūra sāka iekšēju pārskatīšanu pēc vairākiem Para-peldētāji veikts sūdzības. Sūdzības iesniedzēji saprot arī Rio 2016 medaļnieki.