WHL kā vārteja uz NHL? Mēs par to sapņojam, saka čehu juniori

Rietumu hokeja līgas (WHL) tiek uzskatīta par vienu no stingrākajiem Junior līgām Kanādā un ASV.

Ir arī čehu aizstāvji, kuri ir ļoti veiksmīgi. Jo Austrumu nodaļas spēlē Libor Hajek kā Saskatoon Blades, kas pilda lomu asistenta kapteinis.

Uz ledus, bieži tiekas ar valsts komandas biedru Endrjū Valo, kurš nēsā Džērsija no Kamloops Blazers, kas piedāvā ar 2016. līgumu Dallas. Trešais piemērs, ka WHL ražo ļoti labus spēlētājus, ir Vojtěch Budík. Arī viņš ir izvēlēties projektu NHL kluba izvēlējāties.

Visi trīs ir savās komandās laimīgiem. “Es nevarēju iegūt labāku komandu nekā Kamloops. Esmu priecīgs tur, kopš es atnācu.Viņi palīdzēja man viss man spēlēt daudz minūtes, “neslēpj savu sajūsmu Vala

skolotājs ar tūkstošiem spēlēm NHL

Vojtech modinātājs WHL palīdzējis pilnveidot darbu aizsardzības zonā. The Prince Albert Raiders, jo tā nospiež uz lielāku iejaukšanos. “Dave Mason, mans treneris par aizstāvis, viņš mācīja mani aizstāvēt vairāk nekā uzbrukumu.”

Rietumu hokeja līga, bet arī mācīt jaunos hokejistus no atbildības, lai pierādītu, ja viņi vēlas, lai būtu komanda svarīgāka loma.

“es varētu būt palīgs kapteinis, jo es esmu komandas spēlētājs tikai draftovaným. Es cenšos turēt puiši uz ledus, un tālāk, “saka Hajek, kurš izvēlējās Tampa Bay.Tāpat kā trauksmes signāli, tā darbojas arī šajā otrajā sezonā.

Šajā gadā statistika ir stabila. Hájek ir labākais asmeņu sezona (32 spēles, 24 punkti). “Man ir daudz mērķu, man ir pietiekami daudz palīdzības. Kā komanda mēs spēlēam labāko, ko jebkad esam spēlējuši. Mana pirmā un otrā sezona bija arī laba, “viņa atzīst. Vala ir otrajā visproduktīvākajā Blazera 20. vietā. Kā viņš saka, produktivitāte nav viņa spēles vissvarīgākā daļa. “Es neraugos uz jautājumiem daudz, tas ir tikai prēmija. Esmu diezgan aizsargājošs. “Budieki ir pievienoti 11 punkti.

Kanādas, kā arī Amerikas sacensības noteiktā veidā atšķiras no Eiropas.Lielākajai daļai komandu ir viņu iesācēju rituāls, ko viņi godīgi ievēro.

Vala aizstāvji ir atraduši arī savu ādu. “Kad mēs devāmies uz pirmo āra spēli, mums vajadzēja dziedāt uz autobusa.Es dziedāja Čehijas nacionālo himnu, “viņš atceras ar smaidu.

modelis jauniešiem junioru sacensībās, var būt arī viņu komandas biedri no nacionālajā izlasē, kas ir bijusi pasaules prestižāko konkursu. Mēs runājam par diviem uzbrucējiem Čehijas nacionālo komandu – Philip nozvejotas divas spēles apvilka Džērsija no Ņujorkas Rangers, un Martin Necas, kurš reiz spēlēja Carolina

līgums par Čehijas BEKY

Andrew Vala ir uz pareizā ceļa, tad līgums tika parakstīts ar Dallas.

” man bija uzaicināts iesācēju turnīru, kur es pavadīja septiņus dienas un spēlēja četras spēles. Es ievietoju visu, ko es varētu uz tā. Es zināju, ka tā bija iespēja, ka ne tikai atkārtotos.Tūlīt nedēļas vēlāk es saņēmu ziņu, ka viņi ir ieinteresēti parakstīt līgumu, “saka deviņpadsmit aizsardzība.

Tāpat zona, kas 2016. gadā izstrādāja Buffalo Sabres, sagaida piedāvājumu. Bet viņš zina, ka NHL sākums to nenozīmē. “Ja es šobrīd parakstu līgumu, es droši vien dotos uz lauku saimniecību. Es redzēt, ja man būs iespēja pēc tam doties uz NHL. ”

to, ka ceļš WHL NHL iespējams, pārliecināt un vēsturi. Tieši šādā veidā, piemēram, viņš devās top scorer no 1999. WHL Pavels Brendls, kurš ieradās Filadelfijā.

Čehijas jauniešus, bet viņi zina, ka viņu sapnis ved vairāk smago darbu un upuri.