Willem II – AZ Alkmaar 1:1

Alkmaras bus tai Vnt daug kaltinti. Visų pirma dėl neproměňování tikimybė buvo įmestas išsamiausią galimybę sėkmingai ant žemės Willem II. Svečiai buvo tikrai pavojinga apskritai, bet visur viskas sugebėjo pelnyti tik Derrick Luckassen. Namų tada išmokė produktyvumą, net pavyko ne iš žaidimo, Erik Falkenburg pabaigoje.

Tai buvo gana drungnas pirmo pusvalandžio žaidimo, kuriame pamatėme šiek tiek įdomu. Per 4 minutes zastřeloval Lankymūsi Rienstra, po kelių minučių pasirodė pirmą kartą jo partneris Bel Hasani, bet abu praleido trokštamą erdvę. Per pastarąjį ketvirtį valandos su AZ vairavo į didelį efektyvumą. Willem II dėkojo tik puikias įtakos vartininkus Lamprouovi.

Vienuolika minučių prieš pirmąjį pusmetį apie jo pabaigoje pirmą kartą norėjau žygis Weghorst, kuris deginamas posūkį, bet išėjo tik į priešininko kojų. Neilgai trukus, jis buvo alkmaarský pirmyn atsidūrė kitais būdais arba iš kampu, tačiau nepavyko gauti geresnio Lamproua. Iš tolo, jo mėginimas vėl nepavyko Bel Hasani.

Alkmaar į pertrauką buvo nesiruošia pasakyti vieną paskutinį žodį. Po didžiulės slėgio situacijoje tiesiog klausia pagrindinį tikslą. Nelaimingas pabaigoje turėjo Seuntjes į kurį baudos aikštelės kamuolys sugrįžta, jo tolesnis bandymas, tačiau buvo užblokuotas. Bel Hasani vėl bandė kairę ranką, Haps bandė jį techniškai, bet ir sudužo Lamprouovi.

Net po pertraukos buvo gana šiek tiek geriau team Svečiai. Tačiau šį kartą, Willem II dirbo daug stipresnį įspūdį nei pirmąjį pusmetį, todėl serijos tikimybė neatėjo su tokiu reguliarumu. 71-ąją minutę, vėl “Bel Hasani prarado mūšį su dideliu Lamprouem, nuo vėlesnio kampinio, tačiau jis sudavė AZ.

Dėl Higlera teisėjas buvo nelengva įvertinti šią situaciją. Vidaus vistiek bus aišku, Weghorst juos paprasčiausiai neteisėtai atakuoti Lamproua taip kirsti “Bel Hasani sumažėjo iki nugaros posto, Luckassen nedelsiant buvo siekiama. Atrodė, kad bus nuspręsta. Tačiau, Willem II atidavė ir padarė gerai.

Apskritai, jis sukūrė šioje susidurti tris galimybes, iš kurių paskutiniai vienas pakeistas. Nors du kartus švaistomi bankininką druska, kuri po to žaidimą valandą kairę excel vartininkas Krula ir šešias minutes iki lenkimo šalia vadovauja pabaigoje. Sąrankos, viskas dirbo, kol ateityje Lamproua sklepl Obbi Oularé už Falkenburg, kuris vadovauja stumiamą kamuolį į vartus.