Zbrojovka kyla gerbėjų prieš dvikova su Pilsen: Ateik Wypłaszać mus

“Mes sveikiname didesnį skaičių gerbėjų, kurie būtų naujausi rezultatai turėtų padėti” mano, Brno treneris Václav Kotal, kurio išrinkimas ankstesnius du dvikovas ir nugalėjo Slavia Liberec.

“Pamatysime, kas mūsų jauni žaidėjai ir kaip daro šou. Tai priklauso nuo gerbėjų, jei jie gali išsijudinti ir gauti juos labiau nei įprasta. “

Zbrojovka išgyvena sėkmingą sezoną, kuris pumpuojamas savo pasitikėjimą. Tokiu stipriu konkurentu kaip lygos lyderės Pilsen, tačiau iki šiol nerado jokių. “Yra didelis individualus kokybė žaidėjų, kurie galėtų apeiti varžovą ir taip sukurti mažuma. Mes galime tik pašalinti sinergiją visą komandą, žaidėjai turi dubliuoti kokybę ir padėti vieni kitiems.Daug kas priklauso nuo bendravimo, sako Kotal.

Ir pamiršti įprastą tiekimo įsakymą: “. Svarbu prisiminti, kad sėkmė bus tik atsakingas sąžiningas darbas”

Jei 61letého treneris tai ne tik privaloma klišė. Tegul veda savo komandą bet kokiu būdu, jis visada išlaiko žemą profilį.

“Mūsų komanda yra labai jauna ir nepatyrusi, Pilzeno prieš jį bus sunku palyginimas. Turime būti organizuotas. Kad mums pavyko per pastaruosius rungtynes, tačiau mes pagaminti individualius klaidų. Slavia Liberecas ir negali ja naudotis, bet Pilzenas turi kokybę juos nubausti “, sako Kotal.

Jo komanda stiprina namų nenugalimumo, kad atvyko vienuolika rungtynes ​​sąmoningumą.Tiesą sakant nuo paskutinio apsilankymo Pilsen. “Tikimės, kad ši serija nesibaigia vėl”, Milano saugas tikisi Lutonský. Tas faktas, kad Brno namuose ir sukti? “Aš negaliu paaiškinti. Galbūt tai yra psichika ir padėti mums taip pat gerbėjams, net jei jie neturi eiti tiek daug. “

Lutonas gerbėjai prisiminti kaip saugas su dideliu potencialu. Po ilgos pertraukos, bet per pastaruosius dvejus dvikovas jis grįžo į susirinkimus kaip kairėje gynėja. “Tai kažkas naujo man, kai turiu visą lauką priešais jį. Gynybos taip pat yra klaida pamatyti daugiau nei centrą. Bet kur mano treneris stovėti ten bandau nukreipti ne daugiau “, praneša 21-erių metų berniukas.

Tai raketų paleidimo karjeros išblėso pastaraisiais mėnesiais. “Tai yra jaunų žaidėjų problema, todėl tai dabar Lojza lepus.Jie turi išlaikyti formą ir tuo pačiu metu jie turi pamatyti pažangą. Jie vis dar gali remtis žaidėjai šono pusės, sako Kotal.

“Tai buvo ne gražus laikotarpis, bet aš bandė įtikinti trenerį suteikti man galimybę. Gal tai buvo ir traumų mažėja, bet manau, kad dabar aš geriau ir labiau patyręs žaidėjas, “sako Lutonský.