Zelta valsts ieņēma septīto dueli pret Oklahomas pilsētu un atrodas NBA finālā

Sērijas attīstīšana no šīs valsts ir padarījusi Golden State par desmito komandu vēsturē. “Pagājušajā gadā viņi ieguva titulu šogad, lauza rekordu šogad, un viņi tikko apstiprināja, ka viņi var ierindoties starp labākajām vēstures komandām,” sacīja Oklahomas komandas treneris Billy Donovan, kurš uzvarēja pirmdienas 51. dzimšanas dienā.

Zelta valsts nosaukuma aizstāvji ir ieguvuši rekordlielu 73 spēles parastajā sezonā, bet tie ir ļoti tuvu nokļūšanai izspēlēs. Pat septītajā spēlē ar Oklahomas pilsētu, kas otrajā ceturksnī bija par 13 punktiem.Tomēr mājas komanda samazinājās līdz 42:48 pusperiodā, tikai 12 punkti trešajā un divciparu svins pats.

Galu galā Kevin Durant septiņi punkti sasniedza 86:90, bet minūti un 18 sekundes pirms beigām Serge Ibaka bezgalīgi pārkāpj Stephen Curry trīs punktos.

Ar 36 punktiem Curry bija labākais septītais fināls, pievienojot astoņus atbalstus.Klay Thompson pievienoja 21 punktu.

“Mēs to izdarījām, bet tas bija mazliet,” uzvarēja uzvarētāja treneris Stīvs Kerrs. “Kad jums ir jāsaņem septītā spēle, iegūstiet Stephour Curry,” viņš uzsvēra savas komandas lielāko personību. “Tas bija ļoti grūti, bet mēs to izdarījām, un tagad mēs ceram uz nākamo četru uzvaru,” sacīja Curry, tagad skatoties ar Cleveland LeBron James. izšķirošajā septītajā spēlē viņš pievienoja astoņus asistentus un septiņus pirmos trīs.Viņa komandas biedrs Klay Thompson ieguva 21 punktu, tai skaitā sešus. “Mēs jau esam vadījuši 3: 1, tik daudz sāpīgi, nekā teica,” sacīja Durants. , ar kuriem viņiem bija problēmas sērijas laikā.Spēlē bija tikai astoņi spēlētāji, Randy Foy spēlēja tikai piecas sekundes.

Vienpadsmit spēlētāji bija spēlē, un katrs no viņiem ieguva rezultātu. “Fani domāja par visām lietām 1: 3, bet mums nebija šaubu, ka mēs to varētu apvērst,” sacīja Draymond Green, kas ir 11 punktu pjedestāla sastāvs.

kā pagājušajā gadā ar Klīvlendu. Pirms gada Warriors sēriju pārvērta no 1: 2 līdz 4: 2 un baudīja titulu 40 gadus. Fināls sāksies piektdienas vakarā savā zālē.