Znarok beidzas ar Krievijas treneri, kurš tiek aizstāts ar Vorobjovas palīgu

No Krievijas hokeja Federācijas Vladislavs Tretjaks prezidents apstiprināja, ka Znarok beidzas pēc četriem gadiem, kā vadītājs Krievijas rezervista soliņa.

“Viņš daudz izdarīja par krievu hokeju. Šajā brīdī, garīgi izsmelts, jo viņš bija aizņemts gan ar pārstāvniecību un Sanktpēterburgā, “skaidroja negaidītas izmaiņas ražošanas komandas Tretjak. Sākums

43 gadus veca sieviete Vorobjov līdz 2017. gada novembrim viņš strādājis kā galvenais treneris Metallurg Magnitogorsk, Tajā pašā laikā viņš trešajā sezonā spēlē pārstāvja atlases palīga lomu.

“Es esmu ļoti priecīgs, man tas ir liels pārsteigums,” komentēja laikraksta Sporta-Express tikšanās jaunas funkcijas Vorobjov.Viņš pauda gandarījumu par to, ka Znarok ir viņam kā padomdevējs. “Mēs ļoti novērtējam to, protams, ar viņu, es apspriestu dažus jautājumus.” Sākums

Znarok noveda Krieviju papildus triumfs pie pēdējās Olimpiskajās spēlēs, arī zelta medaļu Pasaules čempionātā 2014. Turpmākajos gados viņš pievienoja sudraba un divas bronzas Krievijas nacionālā komanda būs viena no Čehijas pretinieku grupas posmā pie Pasaules čempionāts Dānijā, kas sākas maijā 4.

55years autobusu emocijas izraisīja pirms dažām dienām, kad sakarā ar strīdu ar viņu, atteicās piedalīties Pasaules čempionātā streikotājs Aleksandrs Dallas Radulovs.. FORVARD, kas bija spot bagātāko sezona NHL, saskaņā ar serveri Championat.com joprojām sarūgtināti par to, ka tā Znarok uzaicināta Pasaules kausa pirms diviem gadiem

Beigas Sanktpēterburgā? Tas ir iespējams, izbraukšana uz NHL

Kanādas žurnālists Elliotte Frīdmens pirms Znaroka atsaukšanu no amata valsts komandas treneris ir publicējusi spekulācijas, ka treneris arī komandu klubu SKA Sanktpēterburgā.Komanda vadīja divus gadus pēc tam, kad pagājušā gada peļņu Gagarina kausa, bet šogad privileģēts Sanktpēterburga Izslēgta pusfinālā ar KHL CSKA Moskva.

Saskaņā ar Krievijas mediju ir aizstāts Znaroka Sanktpēterburgā, kā arī pārstāvību Iļja Vorobjov.

Frīdmans piebilst, ka pastāv reāla iespēja, ka Znarok parakstīsies uz kādu no komandām Ziemeļamerikā. Visbiežāk minētais ir New York Rangers, kas jau ir jāsaskaņo ar atgriešanos gandrīz Znarokova palātā Sanktpēterburgas Iļjas Kovalčuk. Rangers šajā spēlē netika spēlēta šajā gadā, sliktajā sezonā bija bijušā trenera Alaina Vigentāla amats.