Zubri izlauzis finišs, Hranice uzlabojās cīņā spēlēt

Spēle Zubri izraisīja garlaicīgu secinājumu. Pēdējo minūšu laikā, mājās ar Tref Adama Rečka bija pirmais pēc spēles vadīt, bet Tomáš Veřmiřovský, salīdzinot ar pēdējā sekundē.

Pirmais tiesnesis neatzina savu mērķi, jo it kā viņš nokrita uz beigām spēles laikā, bet pēc protestiem un ilgām sarunām ar uzņem galda galu galā pārcēlās uz gala rezultātu 36:36.

Draw otrajam Zubri atzīmēts galīgās apstiprināšanas procesu spēlēm. Tas bija ceturtais Brno, kas pirmajā pusē sasniedza sešus mērķus. “Caur gaitā spēli mēs beidzot patīk punktu, lai gan es domāju, ka būtu pēdējais divi.Man nav daudz ko teikt, “. Teica mājās treneris Jiří Kekrt

Frýdek- Místek vilcinājās cīņā par play-off

Divus apļus pirms beigām Pamatne Černý Petr cīņā par playoff viņš bija rokās Frīdekmīsteka. Morāvijas-Silēzijas klubs zaudēja 29:38 uz lauka robežās, kas bija pirms spēles pats punkts palielināšanās un sliktāk rezultātu, un samazinājās līdz devītajā vietā. Punkts bija apsteigusi viņu un Karvina Jicin, kas svinēja 20.gadadienu apaļu win.

“Tas bija piedalīšanās un nepiedalīšanās cīņas Playoff. Mēs nezaudēja spēli, galvenokārt tāpēc, ka gada pirmajā pusē visi nav mūsu vārtsargi un trīs operācijas uz pusi, varētu dot labākus rezultātus.Gada otrajā pusē tas bija labāk, taču atkal mums nebija pārvērst pāris iespējas, mēs varam saskaņot dramatizēt, “sacīja treneris Frýdek-Aleš Chrastina.

Pēc piektdienas skaidrs uzvara administrācija, kas bija pēc iepriekšējā apaļo zemsvītras piezīmes procedūru vairāk nekā Zlín (38:14), šodien Jicin vienīgais mērķis apbērt 24:23 Dukla Prāgā. Pēdējo divu minūšu viņš pagriezās rezultātu par labu mājas komandas divi mērķi Deivids Krahulec.

“Pirmajā pusē mēs esam ļoti veiksmīga (16:12), taču mums nebija pārvērst trīs Sevens. Mēs ļaujam hercogam pacelties. Secinājums bija laimīgs tomēr kareivīgums mēs beidzot vilka spēli ar uzvaru beigās.Mums ir svarīgi, lai mēs paliktu finālspēle spēli, “sacīja treneris Aleš Babaka Jicin

No pieciniekā komandām par nedēļas nogalē uzvarēja vadošo Plzeň -. Aizstāvot čempions uzvarēja piekto Lovosice 35:25. Zubri un Dukla arī noteikti spēlēs. . Ceturtais Brno ir pielīdzināšanas tabulā pēc izlozes ar Zubri (36:36), kas trīspunktu Frýdek-puses

Extraliga handbola – 20. kārta </​​h3>